ממשיכים לשתף פעולה: תדהר משווקת פרויקט ביבנה לעמיתי חבר

לאחר שמכרה 510 מהדירות הראשונות בפרויקט "תדהר על הפארק" ביבנה לעמיתי חבר, מציעה החברה 166 יחידות נוספות לאנשי הארגון, בכ-10% הנחה; מחיר דירות 4 חדרים יחל ב-929 אלף שקל

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

קבוצת תדהר השיקה הבוקר את שלב ד' בפרויקט "תדהר על הפארק", הכולל כ-1,000 יחידות דיור בסך הכל, ואשר נבנה בימים אלה בשכונה הירוקה של יבנה, בדרום העיר. לאחר שבשלושת השלבים הקודמים של השיווק מכרה הקבוצה כ-630 דירות, 510 מתוכם לעמיתי "חבר", יצאו במסגרת שלב ד' לשיווק 279 דירות נוספות, מתוכן יוצעו 166 לעמיתי "חבר". מהחברה נמסר כי היקף המכירות הצפוי לכל הפרויקט נאמד בכ- 1.2 מיליארד שקל.

בסך הכל צפוי שלב ד' בפרויקט לכלול שמונה בניינים בני 5 קומות, שני בניינים בני 16 קומות, ובניין נוסף בן 9 קומות, אשר ייבנו מסביב לפארק בן 17 דונם במרכז השכונה. את הבניינים, כמו את כלל השכונה, תכנן האדריכל אילן פיבקו. לדברי גבע, תתבצע מסירתן של הדירות הראשונות, אשר נמכרו באוקטובר 2010 במסגרת שווק שלב א' של הפרוייקט, בחודש נובמבר הקרוב.

בתאריך ה-9 בנובמבר 2012 תערוך תדהר בשיתוף מועדון הצרכנות לאנשי וגמלאי זרועות הביטחון "חבר", אירוע מכירות לעמיתי הארגון, בו לדברי מנכ"ל תדהר גיל גבע - יהיו המחירים נמוכים ביותר מ-10% ממחיר המחירון. מחירה של דירת 4 חדרים בשטח של 85 מ"ר צפוי יתחיל באירוע מ-929 אלף שקל.

מחירה של דירת 5 חדרים בשטח של 118 מ"ר יחל ב-1.2 מיליון שקל, מחיר דירת 6 חדרים בשטח 144 מ"ר יחל ב-1.39 מיליון שקל, ומחירו של פנטהאוז בן 6 חדרים יחל בכ-2 מיליון שקל. לדברי אלי חיים, האחראי על תחום הנדל"ן ב"חבר", יוכלו המתעניינים ברכישה להרשם כבר בשלב זה באתר הארגון.

בסך הכל צפויה השכונה הירוקה ביבנה למנות כ-4,700 יחידות דיור חדשות. לדברי ראש עיריית יבנה צבי גוב-ארי, אמורה העיר להמשיך ולהתפתח עד הגעה לסדר גודל של 90 אלף תושבים. עוד לדבריו, בשכונה ששמה הרשמי הוא "נאות רבין" נעשית הבנייה על פי תקן ירוק, כשכלל הבניינים כוללים מערכת פינוי אשפה פניאומאטית. עוד לדבריו, כבר השנה נפתח בית ספר יסודי חדש שעתיד לשרת את דיירי הפרויקט.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

מנכ"ל תדהר גבע אמר כי "יבנה נמצאת כיום בשיא פריחתה הנדל"נית ומושכת אליה אוכלוסיה איכותית שמזהה את יתרונותיה של העיר - רמת חיים גבוהה, מערכת חינוך מצוינת וזאת לצד מיקום גיאוגרפי נוח ונגישות למרכז. עוד לדבריו, "מחירי הדירות בעיר עדיין נוחים ביחס למחירים בגוש דן ולכן אין פלא כי ציבור הרוכשים המשווע לדירות במחירים סבירים, מצביע ברגלים ורוכש דירות בעיר. אנו רואים ביבנה פוטנציאל רב, ונמשיך ולהשקיע בה גם בעתיד ולתרום לפיתוחה".

שלומי אברהם מנכל ״חבר״ אמר: "בחרנו להמשיך פרוייקט שהוכיח הצלחה גדולה והוביל לביקוש נוסף מצד העמיתים. השקת פרויקט נוסף ביבנה היא החלטה אסטרטגית תוך כוונה להמשיך לחזק את הזוגות הצעירים ולאפשר להם שילוב של איכות חיים גבוהה לצד מחירי דירות אטרקטיביים של מיליון שקל".

הדמיית פרויקט תדהר על הפארק ביבנהצילום: טוטם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker