כמה תשלמו על דירת יוקרה בשכונת פלורנטין בתל אביב?

דירת 4 החדרים נמצאת בפאתיה הצפוניים של פלורנטין באזור שעד השנים האחרונות התאפיין כאזור מסחר ■ עם הפיכת השכונה ליעד מגורים מבוקש - החלה תנופת פיתוח גם ברחובות אלה

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

העסקה: דירת דופלקס בת 4 חדרים בשטח 105 מ"ר בפרויקט "צמרת פלורנטין" בת"א נמכרה ב-2.25 מיליון שקל. הפרויקט, שנבנה על ידי היזם זיגמונד נוטקביץ', נמצא בפינת הרחובות מטלון ורענן בצפון השכונה. הדירה נמצאת בקומות 2 ו-3 מתוך 5, וכוללת שתי מרפסות של 4 מ"ר כל אחת, מחסן, מעלית וחנייה תת-קרקעית. קומת הקרקע של הפרויקט מתוכננת כשטח מסחרי. מועד האכלוס צפוי לתחילת 2014. הדירה שווקה על ידי משרד "רוזיו נכסים".

השכונה: הנכס נמצא בפאתיה הצפוניים של פלורנטין, באזור שעד השנים האחרונות התאפיין כאזור מסחר. עם הפיכת השכונה ליעד מגורים מבוקש, החלה תנופת פיתוח גם ברחובות אלה. האזור דל יחסית בשטחים ירוקים וכן במוסדות חינוך.

ניתוח העסקה: הבנייה החדשה באזור פלורנטין מאופיינת בשיעור ניכר של נכסים קטנים, ובמספר מועט של דירות 4 חדרים ומעלה. מיעוט הנכסים מסוג זה באזור הופך אותם ליקרים יותר. כך למשל דירות מיני פנטהאוז בנות 4 חדרים בקומה התשיעית של פרויקט סביוני TLV, שמקדמת אפריקה-ישראל ברחוב מרכולת הסמוך, משווקים ב-2.9 מיליון שקל ומעלה. המחיר אמנם יקר יותר מהעסקה הנוכחית, אך דירות אלה הן בנות מפלס אחד, עם מרפסת של 19 מ"ר, ובקומה גבוהה משמעותית. במרכז השכונה המחירים גבוהים אף יותר. בפרויקט פלורנטין 2 מציעה כיום חברת רוטשטיין דירת 3 חדרים בשטח 70 מ"ר עם 30 מ"ר מרפסת, עבור 4.3 מיליון שקל, ובעסקת יד שנייה בבניין חדש שנסגרה לאחרונה ברחוב נמכרה דירת 4 חדרים של 100 מ"ר עבור 3 מיליון שקל.

שורה תחתונה: המחיר נמוך במעט מהמקובל בשכונה.

סייעו בניתוח העסקה: מיכל בביאן, סוכנת בסניף פלורנטין ברשת התיווך "רוזיו נכסים"; אורי פליישמן, מנהל שיווק ומכירות של חברת רוטשטיין; חברת אפריקה ישראל; אתר רשות המסים

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker