קבוצת חג'ג' מימשה את האופציה לרכישת אולמי רסיטל ב-91 מיליון שקל

חברת רג'נסי - שבבעלות הקבוצה - תקים במקום מגדל משרדים ומסחר במודל של קבוצת רכישה ■ כעת מתוכנן מגדל בן 21 קומות - ועדת התכנון המקומית דנה בהגבהת המגדל ב-10 קומות נוספות

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

חברת רג'נסי מקבוצת חג'ג' דיווחה לפני שעה קלה לבורסה לניירות ערך כי היא מממשת את האופציה לרכישת הקרקע של אולמי רסיטל בדרך מנחם בגין בתל אביב לשם הקמת מגדל משרדים - זאת לאחר שגיבשה קבוצת רכישה לרכישת הקרקע של אולם השמחות לשעבר.

קבוצת חג'ג', שנמנית גם היא על חברי קבוצת הרכישה, תקים במקום מגדל משרדים בן 21 קומות, ביחד עם בעל הקרקע הנוכחי - בעל אולמי רסיטל שולי אברהם. שם המגדל המתוכנן הוא H-TOWER.

בחודש ינואר פורסם לראשונה ב-TheMarker כי מתקיים משא ומתן בין קבוצת חג'ג' ובין אברהם, ואכן, בסוף חודש פברואר חתמה הקבוצה באמצעות רג'נסי על הסכם אופציה לרכישת המקרקעין על פי שווי של 91 מיליון שקל. לאחרונה הודיעה רג'נסי כי מכרה עד כה 80% מסך הדירות.

החברה קיבלה אופציה לשיווק יתרת הדיורת לשלושה חודשים נוספים באותם תנאים. במסגרת הסכם השיתוף נקבע כי רג'נסי תרכוש לעצמה את קומת הדופלקס פנטהאוז העליונה של המגדל וכן את שטחי המסחר ושטחי חניה שמיועדים לתוספת הקומות המתוכננת בעתיד למגדל.

בחודשים האחרונים מכרה רג'נסי במגדל משרדים במחיר של החל מ-9,500 שקל למ"ר. בין חברי קבוצת הרכישה ניתן למנות את הבעלים של חברת פקר פלדה לשעבר, האחים ליאור ואחיקם כהן, הבעלים של חברת החומרה "מלאנוקס" אייל ולדמן, חברת "מנורה מערכות", משרדי רואי חשבון, משרדי עורכי דין וכאמור- קבוצת חג'ג' עצמה. המגדל תוכנן על ידי משרד האדריכלים יסקי-מור-סיון, ומועד האכלוס שלו נקבע לעוד כשלוש וחצי שנים.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

המגדל ממוקם ברצועת המע"ר הצפוני של תל אביב, בקרקע עליה שוכנים כיום אולמי רסיטל, בצמוד למגדלי הצעירים הנבנים אף הם על ידי קבוצת חג'ג'. רצועת הקרקע מיועדת להקמתם של 15 מגדלים בשטח כולל של כ-500 אלף מ"ר. מקבוצת חג'ג' נמסר כי בכוונתה לצאת לבנייה מיידית. של המגדל.

יש לציין כי הוועדה המקומית תל אביב מקקימת דיונים להגדלת זכויות הבנייה בכ-12 אלף מ"ר עילי נוסף, באמצעות הגבהת המגדל ב-10 קומות. בהתאם להסכם השיתוף, הוצמדו הזכויות להקמת וסיחור קומות אלו לרג'נסי. עוה"ד שייצגו את הקבוצה הינם עו"ד ארז תן עמי וגלעד אוחיון ממשרד חג'ג'-בוכניק-ויינשטיין ושות'.

מגדל H-TOWER יהיה מגדל המשרדים השלישי שבונה קבוצת חג'ג' בתל אביב. בימים אלו בונה הקבוצה גם את פרויקט "מגדלי הארבעה", ברחוב הארבעה בעיר, במסגרתו ייבנו שני מגדלים בני 38 ו-35 קומות.

מקבוצת חג'ג' נמסר: "המימושים האחרונים מלמדים על החוזק של הקבוצה הן בזיהוי קרקעות בעלות פוטנציאל הכנסות גבוה והן בשיווק מהיר של הנכסים. שיווק משרדים בתל אביב הוא אתגר גדול לכל חברות הנדל"ן, אך האמנו שיש לנו מקום בשוק הזה ואנו שמחים על כך".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker