קבוצת איילון רכשה מתחם דיור בחדרה עבור 63.5 מיליון שקל

המבנה משמש כמתחם דיור לקשישים זכאי דיור ציבורי ■ התשואה הצפויה בגין העסקה אמורה לעמוד על למעלה מ-8%

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

עסקה לרכישת בית דניאל בחדרה עבור 63.5 מיליון שקל, נחתמה אתמול על ידי קרנות הפנסיה והגמל של קבוצת איילון. המבנה, הממוקם בפינת הרחובות גורדון ושדרות רוטשילד בחדרה, משמש כמתחם דיור לקשישים זכאי דיור ציבורי. אכלוס יחידות המבנה נעשה על ידי "עמידר", ובו 119 יחידות דיור, בנות חדר ושני חדרים.

המבנה נרכש על ידי איילון חב' לניהול קופות גמל בע"מ, מגן חברה לניהול קרנות בע"מ, איילון פנסיה בע"מ ואיילון חברה לביטוח בע"מ, מידיה של חברת ק.ש.ל.ט, חברה בת של אנג'ל משאבים, שהקימה את המבנה, ומאז הקמתו תפעלה אותו כמקבץ דיור מוגן. הרכישה התבצעה בכפוף להסכם עם עמידר, לפיו המתחם יוסיף לשמש כדיור ציבורי עבור זכאי דיור ציבורי. על פי ההסכם תמשיך עמידר לאכלס את הבניין, לקבוע את זהות דייריו ולערוך ביקורות במקום.

לדברי עו"ד יובל ראובינוף ממשרד עורכי הדין גבריאל ראובינוף ושות', אשר ייצג את קבוצת איילון בעסקה, התשואה הצפויה בגין העסקה אמורה לעמוד על למעלה מ-8%. "היתרונות של העסקה מבחינת העמיתים הם שמדובר בהשקעה יחסית סולידית, עם תשואה טובה ביחס למצב השוק".

ראובינוף אמר עוד כי זאת העסקה הרביעית של קבוצת איילון לרכישת מקבצי דיור, כשרק בחודש ינואר 2011 ייצג חברה בת של איילון - ח.ל.ב נכסים והשקעות בע"מ - בעסקת רכישה בסכום של 127 מיליון שקל של מבני דיור בחיפה ובת ים מהאחים קחטן.


מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי
לוי רחמני, יו"ר קבוצת איילוןצילום: עופר וקנין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker