נחנך פרויקט "תלפיות החדשה" לזוגות צעירים בירושלים

352 דירות ימכרו לזוגות צעירים במחיר הנמוך ב-10% ממחיר השוק; 30 דירות כבר נרכשו על ידי "רוח חדשה"

מוטי בסוק

פרויקט "תלפיות החדשה", פרויקט הדיור לצעירים בירושלים, נחנך השבוע בטקס הנחת אבן פינה בהשתתפות היזמים, עמותת "רוח חדשה" ונציגי העירייה.

המיזם, שייבנה בין רחוב דרך בית לחם לרחוב החרושת, ייצא לשיווק במהלך חודש מארס, ויציע למכירה למעלה מאות יחידות דיור למשפחות צעירות. מדובר בפרויקט ענק פרי יוזמתן של ארבע משפחות ירושלמיות ידועות מתחום הנדל"ן והשיווק: משפחת בליליוס, משפחת מ.אביב, משפחת רוזנצוויג ומשפחת ברוך, ובו ייבנו 352 יחידות דיור בנות 3-5 חדרים בשמונה בניינים בני 12 קומות כל אחד. הדירות תיועדנה עבור משפחות צעירות, שיוכלו לרכוש דירות בכ-10% פחות ממחירן בשוק החופשי. בצמוד לפרויקט, לאורך רחוב החרושת, יוקם מתחם מסחרי של 5000 מ"ר הכולל חנויות מותג ואזור בילוי.

ראש עריית ירושליםצילום: אמיל סלמן

עד כה שולבה בפרויקט קבוצת הרכישה של עמותת "רוח חדשה", הכוללת 30 משפחות שנמצאו זכאיות על ידיה להנחה משמעותית יותר על סמך הקריטריונים הבאים: בעלי תואר אקדמאי שאינם סטודנטים, צעירים מתחת לגיל 41 העומדים בקריטריון של מיצוי כושר ההשתכרות.

ראש העיר ירושלים, ניר ברקת, ברך על הפרויקט וציין כי "ירושלים ממשיכה להוביל את מאבק מעמד הביניים בישראל למען דיור בר השגה ולמען מציאת פתרונות דיור אטרקטיביים עבור זוגות צעירים. ברצוני להודות ליזמים ולעמותת רוח חדשה על תרומתם, שעולה בקנה אחד עם הרציונל העירוני לפיתוח שכונות דרום העיר".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker