ניתוח העסקה |

על הנייר: כמה השיגה דירת 4 חד' במודיעין?

הדירה בשטח 97 מ"ר ממוקמת בשכונת הכרמים בצפון-מזרח מודיעין בקומה השנייה מתוך ארבע

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

העסקה

דירת 4 חדרים בשטח 97 מ"ר נמכרה בשכונת הכרמים, בצפון-מזרח מודיעין, תמורת 1.3 מיליון שקל. הנכס נמצא ברחוב תשרי, בקומה השנייה מתוך ארבע. הדירה כוללת מרפסת בשטח 13.5 מ"ר, שתי חניות עוקבות, אחת מהן מקורה, ומחסן של 6 מ"ר. האכלוס צפוי להתבצע באפריל 2013. הדירה נמכרה בפרויקט green view שבונה בשכונה חברת פרץ בוני הנגב. את הדירה רכש זוג צעיר למטרת מגורים. הנכס נמצא על רכס הצופה לכיוון היישוב שילת ויער בן שמן, ובתווך נמצא כביש 443 המרוחק כ-500 מטר מהנכס.

השכונה

שכונת הכרמים היא השכונה החדשה במודיעין, שחלקה עדיין נבנית. השכונה בנויה על רכס, התחום מצדו הצפון-מזרחי על ידי כביש 443 ומצדו הדרום-מערבי על ידי רחוב עמק האלה. השכונה מאופיינת באוכלוסיה צעירה וחילונית, ובקרבתה פועלים בית ספר יסודי ותיכון. כמו כן, במרחק כמה דקות הליכה פועל מרכז מסחרי. השכונה נהנית מיציאה מהירה לכביש 443. תחבורה ציבורית משמעותית כמעט לא פועלת באזור, ומרבית התושבים מסתמכים על המכונית הפרטית.

ניתוח עסקה

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

נשווה את העסקה לכמה עסקות למכירת דירות ארבעה חדרים שנעשו באזור. ברחוב ישעיהו הנביא במתחם שמשוני הסמוך, נמכרה בשבוע שעבר דירת 4 חדרים, גם כן בקומה השנייה, בשטח 133 מ"ר, עם 25 מ"ר מרפסת ושתי חניות, תמורת 1.415 מיליון שקל, בבניין בן כ-10 שנים. ברחוב עמק האלה נמכרה דירת 4 חדרים בשטח 128 מ"ר, בקומה השנייה עם חנייה אחת, תמורת 1.335 מיליון שקל, בבניין בן כחמש שנים. אפשר לראות כי בשני המקרים נמכרו הנכסים במחיר גבוה בכ-30-115 אלף שקל ממחיר העסקה שנעשתה, אך זאת בנכסים בעלי שטח הגדול בכ-30% משטח הנכס שבניתוח.

שורה תחתונה

בהתחשב בגודל הדירה, מדובר במחיר גבוה מעט.

---

השתתפו בניתוח: אווה פיקל, מנהלת המכירות של פרויקט green view במודיעין; ומוני הרשקו, זכיין רימקס 2000 במודיעין

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker