קנדה ישראל במו"מ לרכישת קרקע ליד סי אנד סאן ב-120 מיליון שקל

לשטח אין תב"ע מאושרת, אך ההערכה היא שיש בו פוטנציאל ל-300-250 יחידות דיור

נתן שבע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתן שבע

>> חברת קנדה ישראל, שבשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר, מנהלת באחרונה מגעים לרכישת קרקע בצפון-מערב תל אביב מנוה גד של חברת נכסים ובנין מקבוצת אי.די.בי אחזקות.

משא ומתן בעניין מתקיים בין הצדדים תקופה ארוכה וכבר ירד מהשולחן, אך כעת התחדשו המגעים בין הצדדים. הערכות שהגיעו ל-TheMarker הן כי שווי העסקה 120 מיליון שקל.

צילום: דניאל בר און

הקרקע, שנמצאת בבעלות נוה גד ושותפים רבים נוספים, נמצאת בקטע החוף שבין פרויקט סי אנד סאן ומלון מנדרין, קרוב מאוד לשפת הים. על פי ההערכה, הזכויות שיש לנוה גד על הקרקע מסתכמות ב-250-300 יחידות דיור, אבל טרם התקבלו תוכניות התב"ע לבנייה במקום. על פי ההערכה, אם העסקה תצא אל הפועל, קנדה ישראל תבצע את הרכישה יחד עם משקיעים נוספים.

הקרקע של נוה גד ממוקמת על שטח המכונה תא/3700. במסגרת התוכנית לבנייה במקום, אמור להיות מפונה גם שדה התעופה שדה דב. ממתחם תא/3700 היא תוכנית לבניית בנייני מגורים בצפון-מערב העיר שהעירייה מקדמת מ-2001, והיא עלתה לדיון בוועדה המקומית ב-2004. הקרקעות באזור מהוות את עתודת הקרקע הגדולה ביותר בתחום המוניציפלי של תל אביב. הן משתרעות על שטח של כ-3,000 דונם - מהירקון בדרום ועד גבול העיר הצפוני, לאורך 5 ק"מ של רצועת חוף.

בחברת נוה גד סירבו להתייחס לידיעה.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker