אושר פינוי ובינוי בגולומב בגבעתיים: 168 דירות יוקמו תחת 44 שיפונו

מדובר במתחם בפינת הרחובות ויצמן וגולומב בשטח של 6.7 דונם ■ הבנייה החדשה מוצעת בשתי חלופות: האחת של 4 מבני מגורים עם 8 קומות והשנייה של 3 מבנים עם 12 קומות

נתן שבע
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתן שבע

פרויקט פינוי ובינוי במתחם גולומב בגבעתיים עולה שלב נוסף לקראת אישורו. הוועדה המחוזית לתכנון ולבניה של מחוז תל אביב במשרד הפנים אישרה את הקמת הפרויקט והחליטה להפקידו להתנגדויות הציבור, שלב המאפשר לו לטעון נגד הפרויקט.

מדובר במתחם בפינת הרחובות ויצמן וגולומב בשטח של 6.7 דונם. התכנית מאפשרת פינוי של 44 יחידות דיור צמודות קרקע ששטח כל אחת מהן כ-30 מ"ר ב-11 מבנים ישנים, שבמקומן תתאפשר בנייה של 168 יחידות דיור חדשות בשטח ממוצע של 110 מ"ר.

רחוב גולומב, גבעתייםצילום: עופר וקנין

חמישית מהדירות במתחם יהיו דירות קטנות בשטח של 60 מ"ר ולכל הדירות תהיינה חניות בחניון תת-קרקעי. הבנייה החדשה מוצעת בשתי חלופות: האחת של 4 מבני מגורים בגובה של 8 קומות והשנייה של 3 מבנים בגובה של 12 קומות.

כמו כן, בתכנית יועד המגרש, בפינת הרחובות ויצמן וגולומב, למבנה בגובה 5 קומות בתמהיל של שטחים לצרכי ציבור ומסחר. בקומת הקרקע יוקמו שני גני ילדים עם חצר צמודה ובנוסף יוקצו 3 קומות לצרכי ציבור ביניהן גם בית כנסת. השטחים לצרכי מסחר יופנו לכיוון הכיכר העירונית בפינת הרחובות ויצמן וגולומב. התכנית כוללת גן הרחבת המדרכה ברחוב גולומב.

תכנית זו מצטרפת לאחת נוספת שאושרה לפני שנה, בעלת היתרי בנייה כבר עכשיו. התכנית חלה על מתחם גבע ברחובות וויצמן וריינס - מתחם בו היו קיימים בעבר אולפני גבע. במתחם זה אמורים להיות מוקמים שני מגדלי מגורים בני 11 קומות ו-70 דירות. יזם שני הפרויקטים הוא אלון סולקין, באמצעות ס. אלון חברה להשקעות ובניין. סולקין רכש את המתחם של אולפני גבע לפני מספר שנים.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי


תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker