נזקי הסופה: פצוע מדלת זכוכית שעפה ועץ עצום שקרס

הרוחות העזות הפילו היום עץ ענק ברחוב קינג ג'ורג' בת"א; המשרד להגנת הסביבה פירסם אזהרה לתושבי הנגב בשל זיהום אוויר חריג באזור

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים8

נזקי הסופה - והיא צפויה להתחזק. גבר כבן 70 נפצע הבוקר באורח קל בנתניה לאחר שנפגע בראשו מדלת זכוכית שניתקה ממקומה כתוצאה מהרוחות החזקות. ברחוב יהודה הלוי בעיר קרס עץ על מכונית, באירוע זה לא היו נפגעים. ברחוב המלך ג'ורג' בתל אביב קרס עץ גדול מימדים במרכז הרחוב וגרם לשיבושים בתנועה.

המשרד להגנת הסביבה פירסם אזהרה לתושבי הנגב בשל זיהום אוויר חריג באזור. הזיהום נגרם בשל הסופה, המסיעה בחלקיקי אבק מאזור סיני ברוחות העזות. המשרד ממליץ לאוכלוסיות בסיכון, כגון חולי לב או ריאות, קשישים, ילדים ונשים בהריון להימנע מפעילות גופנית מאומצת. 

ברחוב המלך קינג ג'ורג' 74 בתל אביב קרס עץ גדול מימדים במרכז הרחוב וגרם לשיבושים בתנועה. מעיריית תל אביב נמסר כי המשטרה חסמה את הכביש ומטפלת בעץ.

בשעה 11:30 התקבלה ההתראה הראשונה מהמשטרה, אגף שפ"ע (שיפור פני העיר) של עיריית תל אביב הגיע, והחל לטפל בעץ פיקוס השקמה העתיק. המשטרה מחזירה את התנועה לסדרה. התמונה פורסמה לראשונה בעמוד

"העץ, בן 30-40 שנה, הינו שמור וכדי לכרות אותו נדרשים אישורים מיוחדים. הוא נשתל בשנות ה-70' במסגרת פרויקט רחב של עיריית תל אביב לשתילה של פיקוס השקמה", כך אמרה ל-TheMarker חנה קאופמן, אדריכלית נוף מחברת "ירוק בדרך".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

בין שלל התגובות בפייסבוק, היו גם משעשעות כמו:

"אני חושב שחולדאי צריך לשלוח לשם מיד את הפיקוח שיתנו לעץ דו"ח על זה שהוא חונה באדום לבן!"

טוענת ש"דואגים שלמשטרה תהיה תעסוקה!"

מאמין ש"העץ החליט לעשות מעשה ולהפגין נגד מחיר הדלק בכך שהוא הפסיק את התנועה שם.."

מכריז ש"עכשיו זה רשמי - הצמיחה במשק 0 !!"

דואג לתוצאות: "נראה שזק"א מטפלים בפירות הפגועים..."

הראשון לזהות מי צריך לטפל בעניין: "איפה ביבי ,צריך להזמין מנוף בדחיפות"

אופטימי: "רוחות מלחמה יותר כואב"

מגן על תושבי תל אביב: "זה בדיוק כמו תושבי תל אביב. חונקים אותם ובסוף הם קורסים כי לא נותנים להם לחיות"

ו הרבה יותר פרקטי: "כשנוטעים עץ במקום שבו אין לשורשים שלו לאן ללכת ומשקים אותו בצורה לא נכונה (או בכלל לא כשהוא צעיר).. זה מה שקורה. עץ בריא צריך מערכת שורשים בריאה, ולא לחיות כמו תרנגולת כלובי סוללה שלא מסוגלת אפילו לפרוש כנפיים."

לעמוד מזג האוויר של "הארץ" .

1 מתוך 1 |
1 מתוך 1 |
1 מתוך 1 |

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker