ניתוח עסקה |

בכמה נמכר פנטהאוז בוטיק ברמה"ש?

המחיר הנמוך יחסית בולט על רקע העובדה שהבניין מעוצב באופן לא שגרתי, מה שצפוי לייקר את הבנייה באופן משמעותי

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

העסקה: דירת פנטהאוז בת חמישה חדרים ברחוב הגנים בשכונת נוה גן ברמת השרון נמכרה ב-4.8 מיליון שקל. שטח הנכס 152 מ"ר + 49 מ"ר מרפסת, והוא שוכן בקומה ה-12 מתוך 12 בפרויקט הבוטיק "BE-UNIK", שייבנה על ידי חברת אמריקה ישראל בתכנון האדריכל גידי בר אוריין. הנכס כולל 2 חניות תת קרקעיות ומחסן.

היתר הבנייה צפוי להתקבל במהלך ינואר 2012, ובחברה מתכננים להתחיל בבנייה בפברואר. מועד האכלוס הצפוי הוא במחצית השנייה של 2014.

השכונה: נוה גן היא שכונה חדשה, שלמרות שיוכה המוניציפאלי לרמת השרון, למעשה צמודה לשכונת תל ברוך צפון בצפון תל אביב, ומופרדת משאר רמת השרון על ידי כביש 5.

ניתוח עסקה: השוואה עם מחירים המבוקשים עבור נכסים דומים בשכונה מעלה כי המחיר בעסקה אינו גבוה במיוחד. במבנה הנבנה ברחוב הגנים על ידי חברת ראובן סרוגו, מחיר הפנטהאוז (165 מ"ר + 77 מ"ר מרפסת) בקומה ה-15 עומד על 6 מיליון שקל. פנטהאוז בבניין שבונה גינדי החזקות בשכונה (153 מ"ר + 90 מ"ר מרפסת) מוצע למכירה ב-5.8 מיליון שקל, ופנטהאוז של חברת שבירו (140 מ"ר + 100 מ"ר מרפסת) מוצע ב-5.5 מיליון שקל.

המחיר הנמוך יחסית בולט על רקע העובדה שהבניין מעוצב באופן לא שגרתי, מה שצפוי לייקר את הבנייה באופן משמעותי. עם זאת, יש לזכור כי מדובר בעסקה עם מועד אכלוס רחוק.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

שורה תחתונה: מחיר נמוך, גם בהתחשב במועד האכלוס הרחוק.

-

השתתפו בניתוח העסקה: דרור תורן, סמנכ"ל שיווק אמריקה ישראל; ירון ספקטור, בעל "ירון ספקטור שמאות מקרקעין"; יוסף צרפתי, זכיין סוכנות אנגלו סכסון ברמת השרון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker