עסקת השבוע

5 חדרים בחולון תמורת 1.9 מיליון שקל

הדירה ממוקמת בקומה התשיעית של פרויקט west 2 המוקם בעיר, ומשתרעת על שטח של 135 מ"ר

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

העסקה

דירת חמישה חדרים, בקומה התשיעית בפרויקט המגורים 2 west הנבנה בימים אלה במתחם ח-300 בחולון, תמורת 1.9 מיליון שקל. את הפרויקט בונה קבוצת מזרחי בפינת הרחובות מנחם בגין ודבורה ברטונוב. שטח הדירה הוא 135 מ"ר והיא כוללת מרפסת בגודל 12 מ"ר, שתי חניות עוקבות תת-קרקעיות ומחסן. מועד אכלוס הנכס: דצמבר 2013. את הנכס קנתה משפחה משפרת דיור מחולון, המתגוררת כיום בדירת 3.5 חדרים בעיר.

השכונה

מתחם ח-300 נמצא בשיאו של תהליך בנייה, ונהוג לחלק אותו למזרח ומערב. החלק המערבי, שבו נמצא הפרויקט המדובר, גובל בשכונת קריית רבין, הנחשבת שכונת משפחות איכותית. במרחק הליכה מהבניין יש גן ילדים, בית ספר יסודי ובית כנסת, ובמרחק 400 מטר יש מרכז קניות. ציר מנחם מגין מוליך בנוחות יחסית לנתיבי איילון.

ניתוח עסקה

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

בקרב מתווכי האזור יש הסכמה על כך שטווח המחירים של 1.9-1.95 מיליון שקל הוא זה שבו נמכרות כיום דירות יד ראשונה במתחם, בעלות מפרט דומה לזה שתואר. לפני כמה שבועות נמכרה דירת חמישה חדרים בפרויקט מגדל הגן, שגם הוא ממוקם במתחם, גם כן עבור 1.9 מיליון שקל. בבניין מפואר בן שנתיים הנמצא גם הוא במתחם ח-300, מוצעת מזה כחודשיים דירת חמישה חדרים מושקעת ב-2.05 מיליון שקל, שאינה נמכרת. לפיכך נראה שהמחיר שבו נמכר הנכס משקף את שוויו הריאלי בשוק.

השורה התחתונה

מחיר סטנדרטי לדירה סטנדרטית.

-

סייעו בניתוח העסקה: דניאל לוי מקבוצת מזרחי, ירון שמיר מסוכנות רי/מקס אבניו בחולון ושי פרדו מסוכנות פרדו נכסים בחולון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker