רגע לפני חתימה על עסקה של 1.55 מיליון שקל - רוכשי הדירה התחרטו; בכמה היא נמכרה בסוף?

את הדירה בגבעתיים, בת 3.5 חדרים ובשטח של 92 מ"ר קנה זוג למטרות השקעה

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

עסקת המכירה שנסגרה השבוע למכירת הדירה ברחוב יצחק שדה בגבעתיים, ממחישה את היטב את תחילת מגמת ירידת המחירים שבה נמצא כיום השוק.

המוכר, אדם שקיבל את הדירה בירושה, כבר היה לקראת חתימה על עסקה שבה אמור היה למכור את הדירה תמורת 1.55 מיליון שקל. ברגע האחרון התחרטו הרוכשים והעסקה התבטלה. חודשיים לאחר מכן, קיבל המוכר מחיר נמוך ב-10%, ומכר בסופו של הדבר את הדירה תמורת 1.41 מיליון שקל.

"הלקוח היה חייב למכור את הדירה לאחר שהעסקה הקודמת לא יצאה לפועל", מספר נחום סגל, בעל קבוצת הנדל"ן סגל גרופ. "מנהל המשרד, ירון נאור, העריך את הדירה בכ-1.4 מיליון שקל, והמוכר הבין שהשוק הולך כלפי מטה, לא נבהל, והחליט למכור את הדירה במחיר הזה".

את הדירה, בת ה-3.5 החדרים ובגודל 92 מ"ר, קנה זוג להשקעה. הנכס נמצא במרכז גבעתיים, בקרבת צומת הרחובות ויצמן ורמב"ם. הדירה אינה משופצת, ונמצאת בקומה השנייה בבניין ללא מעלית וללא חנייה. לאחר שיפוץ ניתן יהיה להשכיר את הדירה להערכת סגל בסכום של 4,000-4,500 שקל. לדבריו, מרגע שהועבר ייצוג הדירה לידיו, הוצגה תחילה הדירה למאגר לקוחות של הקבוצה, וכעבור שבועיים פורסמה לציבור הרחב. כמה ימים לאחר שפורסמה לראשונה כבר נחתמה העסקה.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker