העירייה תומכת בהקמת מגדל בפרויקט פינוי-בינוי ברמת אביב

הפרויקט יוקם במקום חמישה מבנים ברחוב טאגור מספרים 2-10 - מבנים בני שלוש קומות, הכוללים 60 יחידות דיור

נמרוד בוסו
נמרוד בוסו
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

>> התפתחות בפרויקט ההתחדשות העירונית המתוכנן לפינת הרחובות טאגור ואיינשטיין: במהלך דיון בהתנגדויות שערכה הוועדה המחוזית תל אביב אתמול, תמך מהנדס העיר תל אביב, חזי ברקוביץ, בחלופה של הקמת מגדל דירות בן 18 קומות ו-50 יחידות דיור, ולידו שלושה מבנים בני תשע קומות. בסך הכל, אמור הפרויקט לכלול 125 יחידות דיור.

שתי חלופות אחרות, שהציגה אשדר, היו הקמת שלושה מבנים בני 15 קומות כל אחד, או ארבעה מבנים בני 12 קומות כל אחד. כל שלוש החלופות אמורות להיבנות במקום חמישה מבנים ברחוב טאגור מספרים 2-10 - מבנים בני שלוש קומות, הכוללים 60 יחידות דיור.

ברקוביץ' הוסיף כי התשתיות כיום בשכונת רמת אביב מאפשרות לצופף אותה בעוד כ-1,000 יחידות דיור, והוסיף כי ועדת התכנון המקומית של תל אביב בהתאם לצורך זה.

מנכ"ל חברת אשדר, ארנון פרידמן, אמר: "טוב היתה עושה הוועדה המחוזית לו הייתה מאשרת מספר רב יותר של יחידות דיור במסגרת התוכנית". פרידמן הוסיף כי "אנשים רוצים לגור באזורי הביקוש. הממשלה ניסתה בעבר להורות על בנייה בפריפריה. זו מדיניות שנכשלה ושהביאה לעליית מחירים במרכז. חוות הדעת של כל היועצים היו שהתוכניות ראויות, ולכן לא הייתה סיבה לא לאשר אותן".

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker