הפשרה של משפרי הדיור: דופלקס 5 חדרים ברמת גן ב-2.2 מיליון שקל

הקונים בחרו להשקיע בנכס איכותי שממוקם בשכונה המיושנת ברחוב הירדן

רז סמולסקי

הנכס

דופלקס בן 5 חדרים בפרויקט מרום ירדן ברחוב הירדן 7 ברמת גן נמכר ב-2.2 מיליון שקל. שטחו של הדופלקס 142 מ"ר, והוא נמצא בקומות הרביעית והחמישית בבניין, כשבקומה השנייה יש מרפסת בשטח של כ-50 מ"ר. הקונים הם משפרי דיור, שמכרו את דירתם בת השלושה חדרים במרכז תל אביב ותמורת תוספת די קטנה במחיר קנו את הדופלקס.

מדובר בבניין בן שלוש קומות, שנבנה בשנות ה-60. בימים אלה הבניין משופץ על ידי חברת אחדות במסגרת תמ"א 38. בסוף השיפוץ ייתוספו לבניין שתי קומות ושמונה דירות מתוכן ארבעה דופלקסים. הדירות החדשות משווקות על ידי חברת אמבסדור.

השכונה

רחוב הירדן הוא רחוב רועש למדי בסביבה ותיקה של העיר. פרויקט מרום ירדן הוא פרויקט התמ"א 38 היחיד שנמצא בביצוע בימים אלה באזור.

מהו הרווח הצפוי לבניין שלכם מתמ"א 38 / פינוי בינוי

ניתוח עסקה

קשה להשוות את העסקה לעסקות אחרות באזור, שכן מדובר בנכס חריג למדי. לפני כמה חודשים נמכר הפנטהאוז הראשון בפרויקט ב-2.86 מיליון שקל, אך מדובר בנכס פינתי וגדול יותר מהדירה בעסקה הנוכחית. לדברי ליאת דנינו ישראלי, מנכ"ל אמבסדור, דירה דומה בשכונת מרום נוה הסמוכה היתה עולה כמיליון שקל יותר, אך מדובר מדובר בשכונה שנחשבת לאיכותית הרבה יותר. עם זאת, יחסית לסביבה המיידית מדובר במחיר גבוה יחסית, שכן מדובר בנכס איכותי בשכונה מיושנת.

השורה התחתונה

הקונים התפשרו על איכות השכונה בתמורה לדירה גדולה וחדשה.

-

סייעו בניתוח העסקה: מנכ"ל אמבסדור ליאת דנינו ישראלי, נעם דרסה מתיווך רי/מקס 100%

הדמיה של פרויקט מרום ירדןצילום: אחדות / kromba 3d

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker