תשובה קיבל שקט לשנה. מדוע האג"חים עדיין נסחרות במחירים של חדלות פירעון?

היום ב"אינטרסנטים": רוני לינדר על טענות החרדים נגד החילונים בקורונה, סיון קלינגבייל על השאלות הכלכליות סביב העבודה מהבית - וערן אזרן מסביר מה צפוי לקרות אחרי ששנת השקט של תשובה תסתיים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים12

פודקאסט "האינטרסנטים", 18.6.2020, בהגשת איתן אבריאל וסמי פרץ: החרדים, מסתבר, מאוד כועסים על החילונים בשל היחס שניתן להם בעת הגל הראשון של הקורונה. הם מדברים על "פרופיילינג" ועל פחד מהם במוסדות הרפואיים. רוני לינדר, כתבת הבריאות, תספר לנו על מה שהחרדים אומרים לה – והאם הטענות שלהם מוצדקות (01:44).

ככל שמתבהר שהעבודה מהבית הופכת מ"באג" ל"פיצ'ר" של החיים שאחרי הקורונה, ושהיא תישאר איתנו עוד זמן רב, עולות הרבה שאלות פרקטיות וכלכליות: אם אני עובד מהבית, מי ישלם על הוצאות החשמל? הוצאות המחשב? האם מותר למעסיק להתקין על המחשב שלי תוכנות למעקב אחרי? סיון קלינגבייל מדווחת על המלצות של משרד הרווחה לשינויים בחוק לצורך הסדרת ההעסקה הגמישה. האם מדובר בהטבה או בהרעה של תנאי העבודה? (10:29). 

יצחק תשובה
יצחק תשובהצילום: דן קינן

רגע של נחת ליצחק תשובה: אתמול בלילה התקיימה הצבעת הגופים המוסדיים על הצעת הסדר החוב של קבוצת דלק, והיא התקבלה פחות או יותר פה אחד. תשובה מקבל מעתה מהציבור שקט תעשייתי למשך שנה. ערן אזרן יהיה איתנו כדי להסביר מה הוא צריך לעשות בפועל כדי למלא את חלקו בעסקה, מה יקרה לאחר שהשנה הזו תסתיים – ומדוע איגרות החוב הללו עדיין נסחרות במחירים שמשקפים ציפיות להתרסקות כואבת (19:51).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker