האזינו |

ביטול תיק 2000? עיתונאים מגנים על נוני מוזס ובכירים חוששים ממנו

אינטרסנטים טסט
האינטרסנטים
נוני מוזס
-- : --
0:00
נוני מוזס צילום: עופר וקנין
אינטרסנטים טסט
האינטרסנטים

האינטרסנטים, הפודקאסט הכלכלי היומי של TheMarker, עם סמי פרץ ואיתן אבריאל.

עוד לא ברור אם עסקת הטיעון לבנימין נתניהו תצא לפועל אבל די ברור שיש הרבה מאוד תומכים בתקשורת לעסקה הזו, וייתכן שזה גם קשור לזהות אדם נוסף שעומד למשפט - מו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס. גם הוא מנהל מגעים להשגת עסקת טיעון, שבה יודה במשהו ויקבל עונש מופחת, אך צריך לזכור שבתיק 2,000 הוא מואשם בעבירה חמורה יותר מזו של נתניהו: הצעת שוחד. וזה לא שוחד סתמי אלא עוסק במהות של עבודה עיתונאית: לסובב את הספינה של הסיקור ב"ידיעות אחרונות" לטובתו של נתניהו תמורת הפחתת התחרות מצד "ישראל היום". נתי טוקר יהיה כאן כדי לספר על הכוחות התקשורתיים שפועלים למענו של מוזס ועל ההחמצה הגדולה בבירור שיטת נוני מוזס.

מכת הבידודים והתחלואה מעוררת חשש משיבושים קשים במקומות העבודה ולכן שרת הכלכלה אורנה ברביבאי חתמה על הוראת שעה שמאפשר הארכת מספר השעות הנוספות - כדי שיהיה מי שיעשה את העבודה. במקום מקסימום של 16 שעות נוספות בשבוע, המכסה תגדל ל-25 שעות. נתנאל גאמס יהיה אתנו כדי להבין למי זה רלבנטי ולמי לא ואיך מפצים את העובדים?

משבר הקורונה הוא אחד ממחוללי הפערים הגדולים של השנים האחרונות. הודות למשבר, הונם של 10 הגברים העשירים בעולם הוכפל ל-1.5 טריליון דולר בזמן ש-163 מיליון איש ברחבי העולם הידרדרו מתחת לקו העוני. העשירים לא התעשרו סתם ככה כי הם מוכשרים אלא בזכות תמריצים ממשלתיים שהזניקו את מחירי המניות והנדל"ן. השאלה היא מתי הממשלות יבינו את זה ויחליטו למסות את המולטי מיליארדרים - כדי לממן סיוע לאנשים שהמשבר הזה הרס אותם? דפנה מאור תהיה אתנו בעניין הזה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker