האזינו |

החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל: מי הן, איך בחרנו אותן - ומה קרה להן בקורונה

אינטרסנטים טסט
האינטרסנטים
עובדתמיקרוסופט עם משקפי ההולולנס של החברה, מציאות רבודה AR
-- : --
0:00
עובדת מיקרוסופט עם משקפי ההולולנס של החברהצילום: בלומברג
אינטרסנטים טסט
האינטרסנטים

פודקאסט האינטרסנטים של TheMarker, יום שלישי, 4 במאי 2021, עם איתן אבריאל.
>>היי-טק - וכל השאר: רשימת 100 החברות שהכי כדאי לעבוד בהן בישראל נחשפת

מזה 17 שנה, בתחילת חודש מאי, מפרסם מגזין TheMarker את אחת הרשימות המעניינות שלו - 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל, על פי סקר שמתבצע במהלך כל השנה בקרב למעלה ממאה אלף עובדים.

עובדת מיקרוסופט עם משקפי ההולולנס של החברהצילום: בלומברג

כצפוי, הרשימה מרכזת הרבה עניין בקרב עובדים בחברות הללו, ולא פחות מכך אצל מקצועני ענף כוח האדם, שעובדים כל השנה כדי להפוך את החברה שלהם למותג נחשק יותר בעיני העובדים - גם אלו שהם כבר חלק מהחברה וגם העובדים הפוטנציאליים שהחברה שואפת לגייס.

אלא שהשנה האחרונה, כמובן, לא היתה שנה רגילה. בגלל מגפת הקורונה והריחוק החברתי, זו היתה שנה שבה רבים פוטרו או הוצאו לחל"ת, רבים עבדו מהבית, ורבים עשו חשבון נפש על היכן הם רוצים לעבוד ואיך הם רוצים לעבוד - והסקר שלנו חושף חלק מהמחשבות הללו.

אנחנו מקדישים את הפודקאסט הזה לשוק העבודה ולחברות המבוקשות על ידי העובדים בישראל, ומבקשים לענות על השאלות: מי הן החברות המבוקשות במשק? מה קרה לעובדים בשנת הקורונה? מה חשוב להם אצל מעסיק עכשיו? מה המתודולוגיה של הרשימה והאם היא אמינה? והאם נוצרו בישראל שני שוקי עבודה? יהיו אתנו שניים: תהילה ינאי, מנכ"לית חברת CofaceBDI, שערכה את הסקרים ואת השאלונים, ונתנאל גאמס, כתב TheMarker שניתח את הנתונים, לטובת הכתבות שאנו מפרסמים במגזין TheMarkerר החודשי.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker