אחרי "ארץ נהדרת" - אסי כהן עובר לענף הנדל"ן?

 אבשלום חלוץ
אבשלום חלוץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

באחרונה הודיע השחקן אסי כהן כי הוא עוזב את התוכנית "ארץ נהדרת", ורבים מנסים לנחש מהן תוכניותיו לעתיד. כעת נחשף התפקיד החדש שאליו מונה: מנכ"ל ליום אחד של חברת הבנייה והתשתיות דניה סיבוס. באירוע הצדעה שקיימה החברה בסוף השבוע ונועד להוקרת היזמים, הקבלנים והספקים העובדים עמה, הוקרן סרטון היתולי שבו נראה כהן מתמנה למנכ"ל החברה. בסרטון שולח כהן את המנכ"ל רונן גינזבורג, ומשנהו, איתן כוכבי, לשטוף לו את הרכב. לאחר הקרנת הסרטון זכו הנוכחים, בהם מנכ"ל אפריקה ישראל איזי כהן, המנכ"ל הנכנס של אפריקה מגורים הוד אורן וכן חן ואיתי גינדי ועמוס לוזון, להופעה של שני שחקנים אחרים מ"ארץ נהדרת" - אלי פיניש ומריאנו אידלמן.

אסי כהןצילום: טואג אייל

סכנת החלקה בחתונת היועץ

ביום חמישי בערב התמלא גן האירועים ג'ויה מיה בבכירי משרד התשתיות וענף המים בישראל. זאת לרגל חתונתו של עו"ד נתי בירנבוים, יועץ לענייני מים של שר התשתיות עוזי לנדאו, עם בחירת לבו דורית מאירוביץ'. בירנבוים עוזב בימים אלה את תפקידו לטובת תפקיד היועץ למנכ"ל מקורות - מה שהבטיח מפגש פסגה רטוב במיוחד לצד החופה. בזה אחר זה טיפטפו אל הרחבה השר לנדאו וראש מטהו סמדר בת אדם, מנכ"ל מקורות עידו רוזוליו, מנהל רשות המים עודד פיקסלר, המנהל היוצא פרופ' אורי שני, סמנכ"ל ההתפלה ברשות אברהם טנא ויו"ר תאגיד המים של ירושלים (הגיחון) משה קלצ'ין. נצפה בחתונה גם מנכ"ל ישראכרט דב קוטלר - המקורב למשפחת הכלה.

אבי בר-אלי

אילן בן דב במראה ספורטיבי

בין מאות המשתתפים שהגיעו אתמול למירוץ האביב למען ילדות הלוקות בתסמונת רט, נראה גם בעל השליטה בחברת פרטנר, אילן בן-דב, שהגיע למקום במראה ספורטיבי, ומלווה בילדיו הקטנים. המירוץ התקיים זו השנה השלישית ברציפות, ומטרתו קידום המחקר ומציאת מרפא למחלה.

אילן בן דב והילדים

שמחה כללית

שירותי בריאות כללית, ארגון הבריאות הגדול בישראל, ציין באירוע חגיגי ביום חמישי האחרון 100 שנה להיווסדו. האירוע התקיים בבנייני האומה בירושלים במעמד נשיא המדינה שמעון פרס, סגן שר הבריאות יעקב ליצמן ומנכ"ל משרד הבריאות פרופ' רוני גמזו. מלבד יו"ר הדירקטוריון אלי אדמוני והמנכ"ל אלי דפס הזמינה שירותי בריאות כללית גם את מנכ"לי העבר שלה, בהם מנכ"ל רבוע כחול זאב וורמברנד, ד"ר יצחק פטרבורג, המשמש סמנכ"ל בטבע, ומנכ"ל כלל ביטוח אביגדור קפלן.

האירוע כלל הופעה של הזמרים ריטה וקובי אפללו והרצאה של החותרת יסמין פיינגולד, שסיפרה על ההחלמה שלה הודות לטיפול של הצוותים הרפואיים של הכללית. הנשיא פרס ניצל את החגיגה כדי להתייחס לשביתת הרופאים. הנשיא אמר: "התברכנו ברופאים מצוינים ומסורים. צר לי לראותם שובתים. צר לי מאוד לראות שאחדים מהם אף עוזבים את הארץ. על האוצר לפעול במרץ וביצירתיות כדי לאפשר להם לשוב לעבודתם. זו עבודה שאינה סובלת דיחוי".

אלי דפס, שמעון פרס וריטה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker