נמרוד בוסו
נמרוד בוסו

האם האחים צחי ועידו חג'ג' מעודכנים ברמות השכר של הספורטאים האולימפיים? בהתחשב במבצע שפרסמו הבוקר (ד'), לפיו ספורטאים שיחזרו מלונדון עם מדליה יזכו בהנחות לרכישת דירה בפרויקטי יוקרה, ספק רב אם כך הדבר.

חברת ברגרואין רזידנטיאל, שבבעלות משותפת של קבוצת חג'ג' וניקולאס ברגרואין, ושמקימה את מגדל "מאייר ברוטשילד" בתל אביב - אחד המגדלים היקרים בישראל - הכריזה השבוע על הנחה של מיליון שקל על דירת רבע קומה במגדל שתינתן לספורטאי ישראלי שיזכה במדליית זהב באולימפיאדה. מחירה של דירה כזו נע בין 6 ל-13 מיליון שקל, לפני ההנחה.

צילום: dreamstime

עוד הודיעה קבוצת האחים חג'ג' כי תעניק הנחה לספורטאי שיביא זהב בפרויקט ב"גוש הגדול" - הפעם על סך 600 אלף שקל, אך רק עבור פנטהאוז שמחירו לפני הנחה 5.6 מיליון שקל. בנוסף, הודיעה הקבוצה על הנחה של 200 אלף שקל עבור דירת חמישה חדרים במגדל קריית קריניצי החדשה ברמת גן (המשולש הגדול), שעלותה המקורית היא 2.06 מיליון שקל. מנכ"ל הקבוצה, עידו חג'ג', ציין כי במקרה זה לא מוגבלות ההנחות למדליית זהב בלבד, וכי גם מדליסטים של כסף יזכו בהנחה.

לאור העובדה שמרבית הספורטאים בענפים האולימפיים בישראל משתכרים שכר זעום למדי - של מספר אלפי שקלים בודדים בחודש, אותם הם מקבלים מהוועד האולימפי הישראלי - ספק רב אם ינצלו המדליסטים מביניהם (בתקווה שיהיו) את ההטבות המוצעות בפרויקטים, המיועדים ברובם לאלפיון העליון. אבל כפי שאומר הפתגם - להציע תמיד אפשר.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker