פישר בבית הנשיא ומשינה בחתונה של אריסון

בין האורחים בחתונת בנה של שרי אריסון היו סילבן שלום ורעייתו ג'ודי שלום ניר מוזס, דן חלוץ ורו"ח גד סומך

אבשלום חלוץ
צבי זרחיה
מוטי בסוק

ביום חמישי בערב נערכה חתונתם של דיוויד אריסון, 28, בנה של בעלת השליטה בקבוצת אריסון, המיליארדרית שרי אריסון, ובחירת לבו דורין בורנובסקי, 26, בוגרת לימודי תקשורת. אריסון משמש דירקטור באריסון השקעות ובחטיבה הטכנולוגית של מיה, חברת המים מקבוצת אריסון.

בניגוד לחתונה המפוארת שערך הטייקון יצחק תשובה לבנו אלעד תשובה לפני כחצי שנה, החתונה של אריסון היתה צנועה בהרבה, ונערכה במתחם האנגר 11 בנמל תל אביב. האורחים בחתונה, שצפו בהופעות של משינה ואברהם טל, היו ברובם מעובדי קבוצת אריסון, משפחה וחברים. מרבית כלי הרכב שהגיעו למקום היו מתוצרת מאזדה וסקודה, וכמעט שלא נראו רכבי יוקרה. אחיה של אריסון, מיקי אריסון, שמתמודד בימים אלה עם טביעת אניית הפאר קוסטה קונקורדיה, לא הגיע לחתונה.

בין הבאים היו המשנה לראש הממשלה סילבן שלום (הליכוד) ורעייתו אשת התקשורת ג'ודי שלום ניר מוזס, דן חלוץ, איש העסקים שלמה נחמה, עו"ד פיני רובין ורו"ח גד סומך. בין בכירי הקבוצה שנכחו היו יו"ר ומנכ"ל אריסון השקעות, אפרת פלד, יו"ר שיכון ובינוי, רוית בר-ניב, יו"ר הפועלים יאיר סרוסי, מנכ"ל הבנק ציון קינן ויו"ר ישראכרט אירית איזקסון.

האם נתניהו רוצה את סטנלי פישר כנשיא?

במשרד ראש הממשלה סירבו אתמול להתייחס לפרסומים בתקשורת, שלפיהם ראש הממשלה בנימין נתניהו מקדם את מינויו של נגיד בנק ישראל, פרופ' סטנלי פישר, לנשיא הבא של ישראל. הנשיא שמעון פרס יסיים את תפקידו כחוק ב-2014, כך שבכל מקרה הנשיא הבא ייבחר על ידי חברי הכנסת הבאה.

מדי פעם מופצות ידיעות, שמקורן בלשכת ראש הממשלה וגורמים אינטרסנטים אחרים, כי פישר הוא המועמד הנוכחי של נתניהו לתפקיד. בחוגים פוליטיים רווחת ההנחה שנתניהו אינו מעוניין שיו"ר הכנסת, רובי ריבלין (הליכוד), הזוכה לאהדה רבה בקרב חברי הכנסת, אכן ייבחר לתפקיד.

סטנלי פישר, נגיד בנק ישראלצילום: אוליבייה פיטוסי

בבנק ישראל אמרו בתגובה לידיעות כי "הבנק והנגיד לא מכירים את הנושא". ביחס לטענות כי הנגיד מקדם את עצמו לתפקיד, טענו בבנק כי "אין ביסוס לידיעה". יצוין כי אם וכאשר ייבחר לנשיא, יצטרך פישר לוותר על אזרחותו האמריקאית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker