כחלון: "עוד נגיע ל-10 אגורות לדקת שיחה בסלולרי"

דב לאוטמן בכנס SuperBrands: "הקמנו עסק שכולם אוהבים לשבת עליו; אני מקווה שכולם בקהל יושבים עכשיו על תחתונים של דלתא"

דיילות בשמלות ערב שחורות, מתאבנים יוקרתיים וקוקטיילים קיבלו את פניהם של הבאים לאירוע חשיפת ה-Superbrands של ישראל, שהתקיים שלשום באווירה הוליוודית באגף החדש של מוזיאון תל אביב לאמנות. בלבם של מחאה חברתית, משבר פיננסי עולמי ואי ודאות לקראת השנה שבפתח - הקפידו המוזמנים על לבוש מחויט ונראו מחויכים, אך בשיחות ביניהם נשמעו מודאגים מהמצב. מנכ"ל של אחת החברות הבינלאומיות שנכנסה לאחרונה לישראל דיבר על הקושי בהתאקלמות, ואילו מנכ"ל של חברת מזון ישראלית נשמע מספר על המכירות היורדות, לאור התגברות מכירות המותג הפרטי של הרשתות.

מאיר ברנד ודב קוטלר

את מרב תשומת הלב משך שר הרווחה והתקשורת משה כחלון, שקיבל אות על תרומה יוצאת דופן למשק, ונאם נגד סגירתו של ערוץ 10. "תארו לכם שפרסום בהיקף של מיליארד שקל יהיה רק בחברת חדשות אחת. יהיה כאוס ומי שישלם את המחיר הוא הצרכן", אמר כחלון. "לא כולם יכולים ללכת להצגות, יש אנשים שהבילוי היחיד שלהם הוא לזפזפ בטלוויזיה. אסור להחשיך את המסך הזה".

כחלון נשאל מהקהל מי ינצח בתחרות על ערוץ 10, הוא או נתניהו. "הצדק ינצח", ענה כחלון. כחלון התייחס גם לשוק הסלולר כשפנה לבעלי רשת שיווק השקמה, רמי לוי, שהתחיל באחרונה להעניק שירותי סלולר, ואמר לו: "רמי, אני לא רוצה להפחיד אותך, אבל עכשיו אנחנו ב-20 אגורות לדקה ועוד נגיע ל-10 אגורות לדקה". בין השר לבין מנחה הערב חיים יבין נרשם רגע משעשע כשכחלון ביקש לעמוד על הבמה הקטנה שממנה הנחה יבין. "יש מגבלה של מקום", אמר כחלון. "אני לא מפחד מתחרות", ענה לו יבין.

דני גילרמן ודב לאוטמן

התעשיין דב לאוטמן, שקיבל אות על תרומה לאורך זמן לתחום השיווק, עלה לבמה בכיסא גלגלים ודיבר על יו"ר ומנכ"ל טבע לשעבר, אלי הורביץ, שהלך לעולמו בחודש שעבר. לאוטמן כינה את הורביץ "מורי ורבי", וכן "התעשיין מספר אחת בישראל". לאחר מכן הוא הצחיק את הקהל כשדיבר על חברת דלתא שייסד ואמר "הקמנו עסק שכולם אוהבים לשבת עליו. אני מקווה שכולם בקהל יושבים עכשיו על תחתונים של דלתא". להורביץ הוענק אות על הצלחה בשווקים הבינלאומיים, שניתן לבנו חיים הורביץ.

בין החברות שזכו באותות הצטיינות היו סטימצקי, בנק הפועלים, אל על, סופר פארם, טבע, גוגל וקוקה קולה. בערב נכחו מנכ"לית Superbrands ישראל אתי עמיעד ועורך המהדורה הישראלית ערן יסעור, מנכ"ל אל על אליעזר שקדי, מנכ"ל סופר פארם ליאור רייטבלט, מנכ"לית סטימצקי איריס בראל, מנכ"ל גוגל ישראל מאיר ברנד ששוחח עם מנכ"ל ישראכרט דב קוטלר, ובעלי צומת ספרים אבי שומר שדיבר עם בעלי המשביר רמי שביט.

משה אדרי, משה כחלון ואיריס בראל

יאיר סרוסי מחבק את חניכי ימין אורד

שנה לאחר השריפה הגדולה בכרמל, שכילתה שטחים נרחבים מכפר הנוער ימין אורד, הגיעו השבוע נציגי בנק הפועלים להשיק את אחד המבנים בכפר הנוער ששופץ כתרומה מהבנק, הנמצא בשליטת אשת העסקים שרי אריסון. התרומה מצטרפת לתרומות נוספות ולקשר מתמשך של עובדי הבנק עם אזור חיפה. למפגש הגיעו יו"ר הבנק, יאיר סרוסי, ומנהל אזור חיפה של הפועלים, ישראל בוקר. השניים ערכו סיור בכפר בליווי נציגי תלמידים שהעניקו שי לסרוסי. "אנו בבנק הפועלים גאים להושיט עזרה, לתמוך ולחבק את 500 חניכי הכפר ואת אנשי החינוך המובילים אותו ולהיות עדות לקושי שבונה מחדש ומלכד", אמר סרוסי לתלמידים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker