מיהו יזם ההיי-טק שיעמוד בראש המטה של שלי יחימוביץ'?

אבי ניר פוזל להוליווד ■ מי הזוכים בתחרות החדשות של TheMarker ויבמ?

אבשלום חלוץ
צבי זרחיה

יזם ההיי-טק והפעיל החברתי עופר קורנפלד, 48, יעמוד בראש המטה האישי של יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ'. בתפקידו החדש ינהל קורנפלד בהתנדבות עבור יחימוביץ' את עבודתה מול גורמי המפלגה השונים ומול הציבור. ב-1995 קורנפלד ייסד את גאיה תעשיות תוכנה, שנמכרה ב-2000 לקומברס. לאחר מכן בחר קורנפלד להתמקד בפעילות ציבורית התנדבותית. בשנת 2002 הקים את תנועת העבודה החדשה, בתוך מפלגת העבודה, שפעלה כדי לשנות את התפישה והתדמית של המפלגה בציבור, ואף התמודד לכנסת במקום 25 ברשימת העבודה. במהלך הפריימריז במפלגת העבודה, פרש קורנפלד מכל עיסוקיו על מנת לנהל את מטה הבחירות של יחימוביץ'.

שלי יחימוביץ'צילום: עופר וקנין

קורנפלד אמר כי "היעד המרכזי שלי הוא לבסס את מפלגת העבודה בראשות שלי יחימוביץ' כמפלגה תוססת ופתוחה, הראויה לאמון ציבורי".

צבי זרחיה

אבי ניר פוזל לשוק הבינלאומי

אבי ניר מנכ"ל קשתצילום: דודו בכר

בשבוע שעבר אירגנה הפדרציה היהודית, תחת מעטה חשאיות, מפגש במלון הילטון בתל אביב, בין נשים בכירות מתעשיית הבידור בהוליווד לבין כמה מראשי התעשייה המקומית. מטרת המפגש היתה לבחון שיתופי פעולה בין התעשייה הישראלית לאמריקאית. מנכ"ל קשת אבי ניר, הדס מוזס וירון ליכטנשטיין מקבוצת ADD, סמנכ"ל תוכן ורגולציה ב-HOT יורם מוקדי וראש העיר תל אביב רון חולדאי זכו להיפגש עם נינה טסלר, נשיאת חטיבת הבידור של CBS, שרון הול, סגן נשיא בכירה לפיתוח דרמה ב-Sony Pictures, ננסי ג'וזפסון, הבעלים של סוכנות וויליאם מוריס אנדיוור, ננסי קוטון, סגן נשיא בכירה לתכניות ב-FOX, ומרתה קאופמן, מיוצרי "חברים".

בדיון שנערך בין המשתתפים, סיפרו האורחות כי הן מעוניינות לתמוך בתעשייה המקומית, ולהפיק בארה"ב סדרות המבוססות על תוכניות ישראליות. בין היתר עסק הדיון במצבה הבעייתי של תעשיית הטלוויזיה הישראלית.

מצטיינים בחדשנות: עובדי הפועלים

גיא דגן, מאמן חדשנות מבנק הפועלים, הוא הזוכה במקום הראשון בתחרות שערכה יבמ במהלך כנס החדשנות של TheMarker ויבמ, בשיתוף SIT, שהתקיים בשבוע שעבר במוזיאון תל אביב. דגן ניצח במשחק המחשב החדשני ?Guess Who, המשלב ידע ואסטרטגיה כבסיס לאיסוף ידע ותובנות, שפותח במעבדת המחקר של יבמ בחיפה.

במקום השני בתחרות דורג שמואל מילר, יזם סטארט-אפ מחברת מאגמה, ובמקום השלישי דורגה אורית ברוורמן - גם היא מבנק הפועלים. העיקרון המנחה את קטגוריית משחקי ההמונים הוא סיוע בהנעת תהליכים ויישומים ארגוניים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker