דפני ליף בפייסבוק: "אלי ישי יצא גבר, לליברמן יש מה ללמוד"

ליף אמרה עם תום הפגישה כי "אין לנו עניין במשחקים פוליטיים משום סוג. הפגישה עם השר ישי היתה רצינית ועניינית"

 אבשלום חלוץ
אבשלום חלוץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
 אבשלום חלוץ
אבשלום חלוץ

האם דפני ליף מצאה חבר חדש בפייסבוק? אתמול בבוקר התקיימה בלשכתו של שר הפנים אלי ישי (ש"ס) פגישה בינו לבין מנהיגי המחאה החברתית, ובראשם יוזמת מחאת האוהלים דפני ליף. ישי, שהשתתף בישיבת הממשלה שדנה במסקנות ועדת טרכטנברג, עזב אותה באמצע כדי לארח את הפעילים לפגישה של כשלושת רבעי שעה. הצדדים דנו בעיקר בהמלצות ועדת טרכטנברג ובתקציב המדינה.

בין היתר, נשמע ישי אומר לפעילים כי הוא מתרשם כי "הדור הצעיר לקח את העניינים לידיו במאבקי הקוטג' והדיור". הוא ציין כי המחאה חוצה מגזרים וקבוצות בחברה הישראלית וכי הוא יעשה כל שביכולתו לסייע לדרישות הפעילים. בנוסף, העניק ישי לליף את תמיכתו לדרישה לתקציב חברתי חדש. ליף אמרה עם תום הפגישה כי "אין לנו עניין במשחקים פוליטיים משום סוג. הפגישה עם השר ישי היתה רצינית ועניינית ובה מצאנו אוזן קשבת ואנו מקווים שגורמים נוספים בתוך הממשלה יבינו שגם עליהם ללכת בדרך זו".

לאחר הפגישה מיהרה ליף גם לפרסם סטטוס מפרגן על ישי בעמוד הפייסבוק שלה: "אלי ישי יצא גבר ועזב ישיבת ממשלה", כתבה ליף, "במקום זה ישב איתי והקשיב והסכים שהמחאה הזו צריכה להתקדם לתקציב חברתי חדש ל-2012". היא הוסיפה כי "זה רק מראה שגם בתוך המערכת יש שמבינים שאין ימין ושמאל, חרדים חילונים, ערבים ויהודים, אלא רק מוסרי ולא מוסרי, הומני ולא הומני. בקיצור, סחתן אלי. לליברמן יש מה ללמוד".

בניגוד למנואל טרכטנברג, השר ישי אינו מתפעל חשבון בפייסבוק ואינו גולש ברשת החברתית - והוא שמע על הסטטוס של ליף מעוזריו. מאוחר יותר כאמור הצביע ישי, יחד עם יתר שרי ש"ס, נגד אישור המלצות טרכטנברג, אשר אושרו בסופו של דבר בתמיכתם של 21 משרי הממשלה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker