מיכל עבאדי בויאנג'ו תלמד את הצבא איך להוציא כסף ממשרד האוצר

מערכת הביטחון משתמשת בשבועות האחרונים בשירותיה של החשבת הכללית באוצר לשעבר, כיועצת בנושא התוכנית הרב שנתית ■ שכירת שירותיה של עבאדי בויאנג'ו עשויה לסייע לצבא לזהות את הדרכים שבהן יוכל לעקוף את התנגדויות מהאוצר

חגי עמית
חגי עמית
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מיכל עבאדי בויאנג'ו
מיכל עבאדי בויאנג'וצילום: תומר אפלבאום
חגי עמית
חגי עמית

הדיונים בין משרד הביטחון למשרד משרד האוצר על התוכנית הרב שנתית (תר"ש) הבאה עדיין לא החלו - אבל במערכת הביטחון כבר מחממים מנועים. לשם כך, הצבא הצטייד באחת מאדריכליות הסכם כחלון-יעלון – שהניב את התר"ש הקודם, תר"ש גדעון.

מערכת הביטחון משתמשת בשבועות האחרונים בשירותיה של החשבת הכללית לשעבר, מיכל עבאדי בויאנג'ו, כיועצת בנוגע לדרך שבה עליה לבנות את התר"ש הבאה – תר"ש תנופה. גם אם הדיונים בנושא מחכים לממשלה הבאה, כבר עתה ברור כי הם ילוו בעימותים לאור זאת שבאוצר שואפים לבצע קיצוץ בתקציב הממשלה לצורך התמודדות עם הגירעון. במערכת הביטחון דורשים דווקא את הגדלת תקציב הביטחון. שכירת שירותיה של עבאדי בויאנג'ו עשויה לסייע לצבא לזהות את הדרכים בהן הוא יוכל לעקוף את התנגדויות משרד האוצר.

עבאדי בויאנג'ו שימשה חשבת כללית ב-2016-2011. לאחר שסיימה את כהונתה כחשבת הכללית שימשה עבאדי בויאנג'ו בתפקיד מנכ"לית בית ההשקעות פסגות במשך מעט יותר משנה. בשנה האחרונה היא היתה מועמדת לתפקיד מנכ"לית בנק לאומי.

במהלך כהונתה כחשבת כללית היתה עבאדי בויאנג'ו מעורבת בעמותים עם משרד הביטחון סביב דרישות הצבא להגדלת תקציבו. בין היתר במהלך העבודה על הסכם כחלון-יעלון היתה זו היא שיזמה את הבקרה על פנסיית הגישור שמקבלים גמלאי מערכת הביטחון – ושעומדת במוקד המחלוקת כיום בנוגע למתווה התר"ש הבאה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שדות חקלאיים הוד השרון

"חשבתי שעשיתי את עסקת חיי. היום אני מבין שניצלו את התמימות ואת חוסר הידע שלי"

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב