ח"כ אבישי ברוורמן פורש מהפוליטיקה: "תחושת מיצוי"

פרופ' ברוורמן שהצטרף לחיים הפוליטיים ב-2005: "לאחר שנים רבות של שלטון הימין ישנו סיכוי אמיתי למהפך שיביא לישראל הנהגה טובה יותר"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker Online

יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ אבישי ברוורמן, הודיע היום על פרישתו מהחיים הפוליטיים.

בהודעה שמסר ברוורמן, הוא כתב: "בשנותי בכנסת שירתי כחבר כנסת, כיו"ר וועדת הכספים, כשר לענייני מיעוטים, ובקדנציה הנוכחית כיו"ר וועדת הכלכלה. בכל תפקידיי השתמשתי בניסיוני ובכישוריי בכדי לתרום למען המדינה ולמען החברה בישראל ובכדי להביא לשיח כלכלי חברתי אחראי ומוסרי בכנסת, תוך כדי העלאת הנושאים המשמעותיים אשר על סדר היום הכלכלי.

"עבורי, זאת הייתה זכות גדולה לשרת את המדינה והמפלגה. היום, מתוך תחושת מיצוי, אני פורש מהחיים הפוליטיים וממשיך לדרך חדשה. בבחירות הבאות, מפלגת העבודה, לראשונה מזה תקופה ארוכה, מציבה הזדמנות אמיתית להחלפת שלטון הימין ונתניהו. לאחר שנים רבות של שלטון הימין ישנו סיכוי אמיתי למהפך שיביא לישראל הנהגה טובה יותר. יצחק הרצוג, הוא המועמד שיכול להביא את השינוי ויש לו את היכולת והכישורים להנהיג את המדינה ולהביא תקווה חדשה".

ח"כ אבישי ברוורמןצילום: אמיל סלמן

אבישי ברוורמן הוא כלכלן במקצועו ושימש בתפקידים שונים בבנק העולמי. ב-1990 הוא התמנה לתפקיד נשיא אוניברסיטת בן גוריון וכיהן בתפקיד במשך 16 שנים. ב-2005 הוא הצטרף לחיים הפוליטיים וב-2006 נבחר כחבר כנסת מטעם מפלגת העבודה. ברוורמן שימש כשר לענייני מיעוטים בממשלת נתניהו עד לפרישתו של אהוד ברק ממפלגת העבודה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלונה ודניאלה חברת SISTERS

שתי האחיות שהפכו חשבון אינסטגרם לאקזיט של מיליוני שקלים

אופן ספייס. היתרונות שלו ברורים, אבל העבודה ההיברידית מציפה את החסרונות

"כשאחפש עבודה עוד שנה־שנתיים, הדבר הראשון שאבדוק הוא שאני לא יושבת באופן ספייס"