לפיד הורה לעצור את כל העברות הכספים להתנחלויות - עד לבירור השימוש בהם

לפי הודעת לשכת שר האוצר, "לאור הפרסום בערוץ 2 ומידע נוסף שהגיע לשר האוצר, לפיו מועברים כספים לכאורה באופן לא חוקי מההתנחלויות לעמותת מועצת יש"ע, הודיע שר האוצר כי הורה לעצור את כל העברות הכספים להתנחלויות עד לבדיקת העניין"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker Online

שר האוצר, יאיר לפיד, הורה לעצור את כל העברות הכספים להתנחלויות עד לבירור השימוש שנעשה בהם, כך נמסר הערב (שבת) מלשכת שר האוצר.

"לאור הפרסום בערוץ 2 ומידע נוסף שהגיע לשר האוצר, לפיו מועברים כספים לכאורה באופן לא חוקי מההתנחלויות לעמותת מועצת יש"ע, הודיע שר האוצר כי הורה לעצור את כל העברות הכספים להתנחלויות עד לבדיקת העניין.

"בעקבות הקפאת הבנייה בשטחים מקבלות רשויות מקומיות שם תקציבים שנועדו לפצותן על הוצאות שנגרמו להן בגין הקפאת הבנייה. לאור המידע כאילו אותם כספים לא משמשים ליעודם המקורי, כמו ביטחון, תחזוקת בתי ספר וגני ילדים, אלא מועברים בדרך לכאורה לא חוקית למועצת יש"ע המשתמשת בכספים לצרכים פוליטיים, בחלקם לפעילות נגד מדיניות הממשלה, הורה שר האוצר לעצור מיידית את התשלומים העתידיים בגין סעיף זה ובמקביל הורה לממונה על התקציבים, לחשבת הכללית וליועץ המשפטי במשרד האוצר לבדוק את הנושא ולהגיש לו בתוך שבוע את מסקנותיהם", נכתב בהודעה. עוד צוין כי "העברות הכספים המדוברות נעשו בסוף כהונתה של הממשלה הקודמת".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלונה ודניאלה חברת SISTERS

שתי האחיות שהפכו חשבון אינסטגרם לאקזיט של מיליוני שקלים

אופן ספייס. היתרונות שלו ברורים, אבל העבודה ההיברידית מציפה את החסרונות

"כשאחפש עבודה עוד שנה־שנתיים, הדבר הראשון שאבדוק הוא שאני לא יושבת באופן ספייס"