היועץ של קלינטון ובלייר: סטנלי גרינברג יהיה האסטרטג של יחימוביץ'

גרינברג ויחימוביץ' נפגשו כבר לפני כחצי שנה וסיכמו כי ישמחו לעבוד יחד ■ השבוע סוכמה ההתקשרות סופית בפגישה שהתקיימה בניו יורק בין יו"ר סיעת העבודה יצחק הרצוג ובין גרינברג

צבי זרחיה
צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צבי זרחיה
צבי זרחיה

סטנלי גרינברג, מבכירי היועצים האסטרטגיים והפוליטיים בעולם, יגיע השבוע לישראל כדי ללוות מקרוב את פתיחת הקמפיין של מפלגת העבודה בבחירות. גרינברג ישמש האסטרטג, החוקר והיועץ של הקמפיין.

גרינברג ליווה בעבר את הקמפיינים של ביל קלינטון וטוני בלייר, וכעת הוא מלווה את מפלגת הלייבור הבריטית המובילה בסקרים מול רה"מ קמרון, ואת ה-SPD, המפלגה הסוציאל דמוקרטית של גרמניה.

גרינברג ויחימוביץ' נפגשו כבר לפני כחצי שנה וסיכמו כי ישמחו לעבוד יחד. השבוע סוכמה ההתקשרות סופית בפגישה שהתקיימה בניו יורק בין יו"ר סיעת העבודה יצחק הרצוג ובין גרינברג.

כעת מתנהלות ישיבות עבודה אינטנסיביות בשיחות ועידה עם צוות האסטרטגיה התקשורתית המוביל של מפלגת העבודה, עמו נמנים שלום קיטל, טל אלכסנדרוביץ', איתי בין חורין והפרסומאי ערן גפן, ואשר מגובים בפעילים ומתנדבים של מפלגת העבודה המיומנים בקמפיינים. ביום חמישי יקיים גרינברג פגישות גם עם הצוות הכלכלי של העבודה ועם אנשי הארגון של הקמפיין.

גרינברג אמר כי "לכבוד הוא לי לעבוד עם שלי יחימוביץ' ועם מפלגת העבודה בבחירות הקרובות. ליחימוביץ' יש גם את האידיאולוגיה וגם את הכוחות הדרושים להביא שינוי, ולהבטיח שישראל תנוע בכיוון הנכון למען אזרחיה. כמי שעבד עם פוליטיקאים בעלי שיעור קומה בעולם כולו, אני יודע שלשלי יש את מה שנדרש כדי להנהיג את מדינתה".

יחימוביץ' אמרה כי "גרינברג הוא לא רק איש מקצוע מעולה בקנה מידה בינלאומי, אלא גם חולק אתי השקפת עולם מאוד דומה. הוא עצמו מקפיד לעבוד רק עם מפלגות סוציאל דמוקרטיות, והוא יסייע לנו לגבש את הקמפיין על בסיס האידיאולוגיה הברורה שלנו - אשר תהווה אלטרנטיבה חדה ברורה לשלטון הרע של נתניהו".

יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ'

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

Doctor illustration.

סוף לחותמת גומי של רופאים: אישורי מחלה יעברו לקופות החולים

סוכני הכאוס שיתוף

זה לא התחיל בבחירות: סוכני הכאוס שסללו את הדרך להפיכה המשטרית