מירב בן ארי תעבוד עם חברת הלובינג של צח בורוביץ' ויואל חסון

בן ארי: "אני חוברת אליהם כדי לתת ייעוץ לחברות וארגונים כפרילנסרית. אני לא עומדת לעסוק בלובינג – פשוט כי זה תחום שאיני מעונינת לעסוק בו"

חגי עמית
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מירב בן אריצילום: אייל טואג
חגי עמית

בעוד המאמצים בכנסת להקים קואליציה כושלים עד כה - מחוץ לה נראה שהדבר קל יותר. חברת הכנסת לשעבר מירב בן ארי (כולנו) העלתה בסוף השבוע תמונה המתעדת התכנסות חברתית תחת הכותרת "חוגגים יום הולדת" - ובה היא מצולמת לצד חברי הכנסת רויטל סויד (עבודה-גשר), קרן ברק (ליכוד), חבר הכנסת לשעבר יואל חסון (המחנה הציוני, קדימה, הליכוד) והלוביסט צח בורוביץ'.

מאחורי הקואליציה הזאת עומדת גם שותפות דרך עסקית בין אם בעבר ובין אם בהווה. בן ארי, שיצאה מהכנסת לאחר הבחירות באפריל תתחיל לעבוד עם חברת קשרי הממשל הקבינט – כעצמאית.

כפי שהיא הגדירה זאת בשיחה עמה אתמול (שני): "אני חוברת אליהם כדי לתת ייעוץ לחברות וארגונים כפרילנסרית. אני לא עומדת לעסוק בלובינג – פשוט כי זה תחום שאיני מעוניינת לעסוק בו. הסיבה היחידה בגללה אני אגיע לכנסת היא סיורים שאני מנחה במשכן. גם הייעוץ הזה הוא רק 50% מהפעילות שלי. במקביל אני מתחילה ללמד בבינתחומי. אני אייעץ לתנועות נוער ועמותות כיצד לקדם את עצמם מול משרדי הממשלה".

גם אם היתה מעוניינת בכך – כדי לעסוק בלובינג היה על בן ארי להמתין עד תום תקופת צינון של שנה. כפי שעושה בימים אלה חסון, שהקים - לפני כהונתו האחרונה כחבר כנסת יחד עם בורוביץ' - את חברת הקבינט. באביב האחרון, לאחר שסיים את כהונתו חזר לפעילות במסגרת אותה חברת ייעוץ.

דמות נוספת בתמונה - ברק – שיתפה פעולה עם בורוביץ' בטרם נבחרה לכנסת בחודש אפריל. ברק, שקודם להיותה חברת כנסת החזיקה בחברת הייעוץ וקשרי הממשל קונטקטי – מכרה לחברת הקבינט של בורוביץ' את חלקה בפעילות שהשניים ניהלו בשיתוף פעולה, לאחר שנבחרה.  

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker