אהוד ברק חוזר לפוליטיקה - אבל לא מוותר על הקנאביס

ראש הממשלה לשעבר, שהודיע היום על חזרתו לזירה הפוליטית, מודע לתחום הנזיל שאליו הוא נכנס – ולכך שלא בהכרח יצליח לעבור את אחוז החסימה ■ למרות שובו לפוליטיקה, ברק ימשיך לכהן כיו"ר חברת אינטרקיור הציבורית וחברת קנדוק הפרטית

חגי עמית
חגי עמית
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אהוד ברק בבית סוקולוב בתל אביב, בהכרזה על הקמת מפלגתו החדשה
אהוד ברק בבית סוקולוב בתל אביב, היוםצילום: מגד גוזני

בשבוע שעבר הוציא היועץ המשפטי לכנסת הוראה שהניבה אנחת רווחה בקרב רבים מהח"כים הטריים שנכנסו למשכן באפריל, ולא יודעים אם הם ימשיכו לכהן בו אחרי ספטמבר. הוא הורה כי לאור המצב המיוחד, הח"כים החדשים אינם חייבים לעזוב את תפקידיהם העסקיים בחברות השונות שבהן הם מכהנים עד לבחירות החוזרות בספטמבר.

אהוד ברק, ראש הממשלה ויו"ר מפלגת העבודה לשעבר, הכריז היום (רביעי) במסיבת עיתונאים בבית סוקולוב בתל אביב על הקמת מפלגה חדשה בראשותו.

גם ברק מודע לתחום הנזיל שאליו הוא חוזר – ומן הצד השני לפוטנציאל הכלכלי של עסקי הקנאביס. הוא צפוי להודיע כי למרות חזרתו לפוליטיקה, הוא ימשיך לכהן בתור יו"ר חברת אינטרקיור הציבורית וחברת קנדוק הפרטית – שעומדת להיות מונפקת בקרוב בבורסת נאסד"ק האמריקאית.

ברשימה שהציג ברק היום חברים גם המיליארדר ואיש העסקים קובי ריכטר והפרופסורית למשפטים יפעת ביטון – פעילה חברתית העוסקת בין היתר בביקורת פמיניסטית של תחום המשפט.

אינטרקיור, שנסחרת כיום בשווי של יותר מ-800 מיליון שקל  אחרי שאיבדה כשליש משוויה מאז השיא שאליו הגיעה לפני שלושה חודשים. עיקר שווייה מבוסס על שווייה של קנדוק - שרשמה בשנה שעברה הכנסות של כ-2 מיליון דולר בלבד.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום