בדרך לכולנו? מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה התפטר

ישראל דנציגר נחשב למקורב לכחלון והיה אחד ממקימי מפלגת כולנו ■ בשיחה עמו הוא סירב לאשר מגעים בנוגע לכניסה לפוליטיקה - אבל לא שלל את האפשרות

חגי עמית
חגי עמית
ישראל דנציגר

פגרת הכנסת המסתיימת והמועד שבו רשימות המועמדות בבחירות נסגרות גורמים לחלק מהעובדים במגזר הציבורי למהר לעזוב את תפקידם לפני שיהיה מאוחר מדי. בשבוע שעבר היו אלה ראש המטה של שר האוצר והיועצת האישית שלו שהתפטרו מתפקידם כדי לנסות להשתבץ ברשימת כולנו לכנסת הבאה. היום (ראשון) הודיע מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה, ישראל דנציגר, כי הוא עוזב את תפקידו.

דנציגר מקורב לשר האוצר, משה כחלון, והיה ממקימי מפלגת כולנו. הוא החל את כהונתו כמנכ"ל המשרד תחת אבי גבאי ונשאר בתפקיד גם בתקופת כהונת השר להגנת הסביבה, זאב אלקין. בתגובה לשאלה אם דנציגר מתעתד לחבור למפלגת כולנו בבחירות הקרובות, או למפלגת חוסן לאומי של בני גנץ – הוא הכחיש כל מגעים בינו לבין הצדדים. עם זאת, הוא לא שלל את האפשרות שהצעד הבא שלו יהיה כניסה לתחום הפוליטי.

"זכיתי להוביל עם השר אלקין מהפכות משמעותיות המצילות חיים ומשפרות את בריאותם של תושבי מדינת ישראל", אמר דנציגר.

אלקין אמר: "אני מודה לישראל דנציגר על העבודה המשותפת שנעשתה בשנתיים וחצי האחרונות. ביחד הצלחנו להפוך את המשרד להגנת הסביבה לשחקן חשוב ומשמעותי במשק ולגורם משפיע בחברה הישראלית, ואני מאחל לישראל הצלחה בהמשך הדרך".

זאב אלקין
זאב אלקיןצילום: תומר אפלבאום

לפני כהונתו כמנכ"ל המשרד לאיכות הסביבה עבד דנציגר כיזם ומנכ"ל היי-טק, והיה שותף בהקמה וניהול של מספר עמותות וארגונים הפועלים למען ילדים, נוער ומשפחות בסיכון, וכן פעל לקידום תעסוקה בפריפריה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker