פסיכולוגית ילדים או פסיכולוגית חינוכית: "קורות החיים של שרה נתניהו שונו"

בשנים האחרונות הדגישו ראש הממשלה ורעייתו את עיסוקה כ"פסיכולוגית ילדים". ואולם עורך דינם יוסי כהן טען בתוכניתו של עודד בן עמי כי "הגברת נתניהו אינה פסיכולוגית ילדים אלא פסיכולוגית חינוכית מומחית"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ליאור שליין על שרה נתניהו בתוכנית "גב האומה"
TheMarker Online

בשנים האחרונות הרבו ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה להדגיש את עיסוקה של אשת רה"מ כ"פסיכולוגית ילדים". ליאור שליין טען אתמול (שבת) בתוכניתו "גב האומה" כי עמוד הוויקיפדיה של שרה נתניהו שונה - ובמקום המקצוע "פסיכולוגית ילדים" נכתב כי נתניהו עובדת כ"פסיכולוגית חינוכית". יצוין כי מדובר בשתי התמחויות שונות בפסיכולוגיה. 

בנוסף טען שליין כי "מישהו שינה את קורות החיים של הגברת נתניהו באתר משרד ראש הממשלה - ומחק את השורה 'עובדת מן המניין במקצועה כפסיכולוגית ילדים מומחית'". 

ב"גב האומה" שודרו גם דבריו של עו"ד יוסי כהן, שטען באחרונה בתוכניתו של עודד בן עמי כי "הגברת נתניהו אינה פסיכולוגית ילדים אלא פסיכולוגית חינוכית מומחית". עו"ד כהן מייצג את בני משפחת נתניהו.

>> צפו בקטע מתוך התוכנית "גב האומה":

מבדיקת TheMarker עולה כי בפנקס הפסיכולוגים מוגדר תחום המומחיות של שרה נתניהו כ""פסיכולוגיה חינוכית". 

שרה נתניהו בפנקס הפסיכולוגים

ניר חפץ, דובר משפחת נתניהו, מסר בתגובה: "רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו סיימה תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב ותואר שני בפסיכולוגיה חינוכית בממוצע ציונים גבוה מאוד באוניברסיטה העברית. הגברת נתניהו ביצעה התמחות במשך כמה שנים ועברה את המבחנים המעשיים כפסיכולוגית חינוכית מומחית. במקביל לתפקידיה הציבוריים כרעיית ראש הממשלה, היא עובדת כפסיכולוגית חינוכית מומחית בשירות הפסיכולוגי העירוני בירושלים בבתי ספר בעיר עם ילדים ומשפחותיהם".

>> מה דעתכם על הסיפור? הגיבו ושתפו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker