נדחתה עתירת יחימוביץ' לפסילת הבחירות לראשות ההסתדרות

בית המשפט המחוזי בתל-אביב הורה על מחיקת תביעתן של ח"כ שלי יחימוביץ וסיעת הבית החברתי לביטול תוצאות הבחירות בהסתדרות, והשית עליהן הוצאות בסך 20 אלף שקל

טלי חרותי-סובר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שלי יחימוביץ' מצביעה בבחירות בבית ההסתדרות בתל אביבצילום: מוטי מילרוד
טלי חרותי-סובר

בית המשפט המחוזי בתל אביב דחה את עתירתה של ח"כ שלי יחימוביץ' לביטול תוצאות הבחירות לראשות ההסתדרות, שבהן ניצח אבי ניסנקורן, וקבע כי רק רשות השיפוט של ההסתדרות היא הגוף המוסמך לדון בטענות הנוגעות לתוצאות הבחירות.

עוד קבע בית המשפט כי טענתן של ח"כ יחימוביץ וסיעתה, הבית החברתי, בדבר חשש למשוא פנים של רשות השיפוט, משוללת כל יסוד. על יחימוביץ' וסיעתה הושתו הוצאות בסך 20 אלף שקל.

ההסתדרות ו-וועדת הבחירות של ההסתדרות יוצגו בהליך על ידי עוה"ד יהושע חורש, רונן ברומר ואביתר אזולאי ממשרד ש. הורוביץ ושות', וכן על ידי היועמ"ש להסתדרות, עו"ד יחיאל שמיר; יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, וסיעתו עוגנים יוצגו על ידי עוה"ד רלי לשם ועדי פרמדר ממשרד מיתר, ליקוורניק גבע לשם טל ושות'; ח"כ יחימוביץ וסיעת הבית החברתי יוצגו ע"י עו"ד איתן לירז ממשרד איתן לירז ושות'.

עו"ד איתן לירז, המייצג את סיעת הבית החברתי בהסתדרות, אמר בתגובה: "שוב מפרסמת ההסתדרות הודעה שקרית ומסולפת. כל שקבע בית המשפט המחוזי הוא כי הגוף המוסמך לדון תחילה בעתירה לביטול הבחירות הוא רשות השיפוט של ההסתדרות. בכוונתנו לעשות זאת ולמצות את כל ההליכים ואת כל הערכאות המשפטיות עד שתתברר האמת כולה על הבחירות המושחתות להסתדרות. שאיפתה של ההסתדרות להשאיר את העניין מאחוריה באמצעות הודעות כוזבות לא תצלח".

מסיעת עוגנים נמסר כי "מסע ההסתה חסר הבסיס של יחימוביץ כנגד חברי ההסתדרות לא יצלח ואנו נמשיך להתרכז במעשים ולא בדיבורים".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker