נתניהו מאשים: מבקר המדינה מייצר פייק ניוז

ראש הממשלה הגיב בעמוד הפייסבוק שלו לדו"ח החריף שפורסם היום ועסק בהתנהלות משרד התקשורת מול חברת בזק ובעליה

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
המבקר שפירא וראש הממשלה נתניהו
המבקר שפירא וראש הממשלה נתניהוצילום: דוברות הכנסת ואמיל סלמן

"עוד פייק ניוז, עוד ניסיון סרק לייצר פרשייה יש מאין נגד ראש הממשלה" - כך הגיב היום בנימין נתניהו לפרסום הדו"ח החריף של מבקר המדינה שעסק בעיקר בהתנהלות משרד התקשורת ומנכ"ל המשרד, שלמה פילבר, מול חברת בזק ובעליה שאול אלוביץ'.

בין השאר  הדו"ח מותח ביקורת על נתניהו על כך שבמסמך ניגוד העניינים שעליו חתם בכניסתו לתפקיד כשר התקשורת בנובמבר 2014 לא הזכיר את החברות עם אלוביץ', אלא רק את קשריו למשרד עורכי הדין שמרון־מלכו, שלו לקוחות בתחום התקשורת. "מלכתחילה לא דווח על זיקה חברית בין ראש הממשלה לבין גורם מרכזי בתחום התקשורת", כותבים במשרד המבקר, וזאת אף ש"ראש הממשלה שימש בתפקיד שר התקשורת מנובמבר 2014 והיה מעורב בכמה נושאים המשפיעים במישרין או בעקיפין על בזק".

בפוסט שהעלה בעמוד הפייסבוק שלו טען נתניהו: "הרה״מ לא הסתיר שום דבר. יחסיו עם מילצ׳ן היו ידועים לכל. ביחס לאלוביץ׳ היו לו יחסי ידידות ולא מעבר לזה, אך כשהדבר הועלה על ידי היועמ״ש, רה״מ פעל על פי ההנחיות וההוראות שניתנו לו. כל ההחלטות שהתקבלו על ידו ביחס לשוק התקשורת, גם לפני כן, היו אך ורק בהתאם להמלצות של גורמים מקצועיים, כשטובת הציבור בלבד עומדת לנגד עיניו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker