כחלון על "נטו למשפחה": "מי שמנסה לפגוע בזה - פוגע בזוגות הצעירים"

כחלון: "היום אנחנו פותחים את מושב הקיץ והוא הולך להיות מושב של מעמד הביניים" ■ חלון יציג מחרתיים (ד') תוכנית להגדלת קצבאות הנכים באופן הדרגתי

צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בנימין נתניהו ומשה כחלון. מפלס החשדנות ואי האמון בין שניהם גבוה כמו מחירי הדירות
צבי זרחיה

"אני שומע קולות שתוכניתי "נטו למשפחה" כן תעבור,  לא תעבור – ואני רוצה להבהיר. נטו משפחה תעבור בדיוק כפי שהוצע ומי שמנסה לפגוע בזה פוגע בזוגות הצעירים. חבר כנסת שיעמוד כנגד זה, לא משנה מאילו סיבות, עומד מול הזוגות הצעירים. סיעת כולנו תעמוד כאיש אחד כדי שזה יעבור - מעמד הביניים חיכה שנים להקלות האלה ובמיוחד זוגות צעירים עם ילדים"- כך אמר היום (ב') שר האוצר משה כחלון בישיבת סיעתו "כולנו".

כחלון הוסיף כי "היום אנחנו פותחים את מושב הקיץ והוא הולך להיות מושב של מעמד הביניים. במושב הקודם העברנו מספר חוקים שמיטיבים עם משפחות עובדות: הארכת חופשת לידה, הגדלת ימי חופשה והעלאת שכר חיילים".

"המושב הזה יהיה נטו למשפחה: העלאת נקודות הזיכוי, סבסוד הצהרונים, הורדת מחירי הסלולר, ביגוד והנעלה. אלו פעולות שמעמד הביניים מחכה להן שנים. אנחנו מצמצמים פערים ומעודדים תעסוקה".

כחלון יציג מחרתיים (ד') תוכנית להגדלת קצבאות הנכים באופן הדרגתי. "בנושא הנכים אנחנו הקצנו סכום בהיקף של 4 מיליארד שקל במספר פעימות. ביום רביעי אציג את התוכנית יחד עם שר הרווחה ומנכ"ל ביטוח לאומי לראש הממשלה. ברגע שהתוכנית תאושר היא תצא לדרך. ארבעה מיליארד שקל לטובת קצבאות הנכות, יציאה לעבודה ועידוד היציאה לעבודה".

ובתוך כך, רה"מ בנימין נתניהו הדף את הההערכות על הקדמת הבחירות כבר בכנס הקיץ ואמר בישיבת סיעתו "אנו פותחים היום את מושב הקיץ של הכנסת ולפנינו עשייה רבה, אתגרים רבים, וגם הזדמנויות משמעותיות".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker