המדינה שילמה כ-184 אלף שקל ללינות השר אזולאי ונהגו ב-2015-2016

אזולאי: כשר המתגורר בעכו אני זכאי ללינה בירושלים, והלינות הן בעיקר בימים שבהן הצבעות הכנסת מתארכות אל השעות המאוחרות של הלילה

צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דוד אזולאיצילום: טס שפלן
צבי זרחיה

המדינה שילמה הוצאות לינה בסך של 184,044 שקל עבור דוד אזולאי, השר לענייני דתות ונהגו בשנים 2015-16.

הנתונים נחשפו על ידי סער אלון ברקת ב"מפתח התקציב" של הסדנה לידע ציבורי. הסדנה עוקבת אחר הוצאות והתקשרויות בתקציב המדינה המפורסמים באתר חופש המידע של משרד המשפטים. לסעיף הלינה אושרה מסגרת הוצאה של 300 אלף שקל בשנים 2015-2016.

אזולאי מתגורר בעכו, והוא זכאי ללינה על חשבון המדינה באמצע השבוע. קודם למינויו כשר, הוא כיהן כחבר בכנסת מ-1996 וכח"כ הוא היה זכאי ללינה על חשבון הכנסת.

מהדו"ח עולה כי למלון הרצל בירושלים שולם סכום כולל 45,148 שקל. למלון קדם ירושלים שולם סכום של 27,209 שקל. מלונות יהודה קיבלו 86,941 שקל, מלונות פרימה - 22,992 שקל, ולמלונות באר שבע - 1,754 שקל.

אזולאי הסביר ל-TheMarker כי "כשר מגיעה לי לינה בירושלים על חשבון המדינה. ישנם שבועות שאני לן יותר פעמים בשבוע בירושלים בגלל התארכות ההצבעות והדיונים במליאת הכנסת עד לשעות המאוחרות של הלילה. לעומת זאת, בתקופות שבהן הכנסת נמצאת בפגרה, כמו כעת למשל, אני לן בעכו בהתאם ללוח הזמנים שלי במשרד".

עוד אמר כי "מקומות הלינה בירושלים נקבעים על ידי  גורמי הביטחון. ההוצאות כוללות גם לינה עבור הנהג שלי שגם הוא תושב עכו ובמקרים מסוימים כללו גם הוצאות לינה של מאבטח. כשהייתי רק חבר כנסת הייתי לן אך ורק במלון "רמדה", אך מאז שאני שר, לנוכח אמצעי הביטחון, הם מחליטים איפה להלין אותי".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker