יחימוביץ' נגד טרכטנברג: "יש טעם לפגם בפגישה סגורה עם בעלי הון"

ח"כ יחימוביץ' בעמוד הפייסבוק שלה: "כשמקפידים על חוג מאוד סגור, יש לזה מראית עין כאילו קורים דברים מאחורי הדלת הסגורה"

טלי חרותי-סובר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ח"כ שלי יחימוביץ' ביקרה אתמול (ב') את החלטתו של מועמד המחנה הציוני, פרופ' מנואל טרכטנברג, לקיים חוג בית עם בעלי הון, כפי שנחשף ב-TheMarker.

יחימוביץ' ערכה וידיאו צ'אט בעמוד הפייסבוק שלה, בו נדרשה בין היתר לחוג הבית של שערך פרופ' טרכטנברג בביתו של שגריר ישראל בארה"ב לשעבר, פרופ' איתמר רבינוביץ' ביום חמישי האחרון. בחוג הבית הסודי השתתפו בין היתר דנה עזריאלי, אלפרד אקירוב, אברהם ביגר, עידו דיסנצ'יק ואחרים.

תחקירן של "לילה כלכלי" של ערוץ 10 חדר לחוג בית וצילם

יחימוביץ' ציינה כי "אני חושבת שחוגי בית וכינוסים פוליטיים לא צריכים להתקיים בפורומים סגורים. הם צריכים להיות פתוחים לכולם, שקופים, וככה מתנהלים המפגשים שלנו עם הציבור. היום אני חוזרת מסדרה של מפגשים - מבית ג'אן בצפון מפגישה עם תלמידי י"א בבית הספר, דרך פגישה עם ראשי רשויות מקומיות בדואיות בצפון, דרך החוג המוניטרי שעכשיו חזרתי ממנו. כל הפגישות האלה הן תמיד פתוחות לציבור הרחב.

"יש טעם לפגם בקיום הפגישה הזאת, עם קבוצה שהאינטרסים שלה מאוד מאוד ברורים. גם מבחינת האופי והדימוי שלנו ערב בחירות, אני חושבת שזו היתה טעות. כמובן שטרכטנברג יכול להיפגש עם כל מי שהוא רוצה, אבל פגישה בפורום סגור כזה עם אקירוב ויתר בעלי ההון, כשבודקים בדיקה מדוקדקת את הנכנסים והיוצאים - כפי שהבנתי מהדיווח בערוץ 10 - וכשמקפידים על חוג מאוד סגור, יש לזה מראית עין כאילו קורים דברים מאחורי הדלת הסגורה שמוסתרים מעינו של הציבור".

הוידיאו צ'אט של שלי יחימוביץ'

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker