הטלפון מאראלה שלא תרצו לקבל: "רציתי לוודא שעד יום א' המינוס ייסגר"

במסגרת הקמפיין של מפלגת כולנו, בראשות משה כחלון, התקשרה אראלה "האמיתית" מהבנק ■ במפלגה מתחייבים "לפרק את מונופול הבנקים ולהפסיק את העושק הזה"

צבי זרחיה

הרבה אנשים מייחלים לקבל שיחת טלפון מאראלה – שתבשר להם שזכו בפרס של כמה מאות אלפי שקלים ממפעל הפיס. אך כעת ייתכן שהשיחה המיוחלת ממנה כבר לא תעלה חיוך על פניהם.

בקמפיין החדש של מפלגת כולנו, בראשות משה כחלון, התקשרה "אראלה" לאנשים, ובמקום לבשר להם שזכו בכסף, היא הבהירה שהם חייבים כסף לבנק.

במסגרת הקמפיין, אראלה מודיעה בשיחה כי "רציתי לוודא שעד יום א' סוגרים את המינוס". בשיחה נאמר כי "כולנו מקבלנים את השיחה מהבנק - שמזכירה מי באמת שולט בחיים. רק 'כולנו' מתחייבת לפרק את מונופול הבנקים ולהפסיק את העושק הזה. 'כולנו' מנצחים בשביל כולנו.

בכולנו אומרים כי אראלה מהבנק היא "אראלה האמיתית שאזרחי ישראל מפחדים לקבל ממנה טלפון. לצערנו, הסיכוי שיקבלו שיחה מאראלה מהבנק הוא סיכוי אמיתי ומוחשי. זאת המציאות היומיומית של אזרחי מדינת ישראל. פחד מהטלפון הבא, חוסר תקווה וייאוש".

ובתוך כך, במפלגת כולנו הבהירו היום כי כחלון סירב בשבוע האחרון לפניות לקיומן של פגישות עם יו"ר העבודה יצחק הרצוג, ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו: "לא התקיימו ולא יתקיימו כל מגעים עם ראשי המפלגות, עד שאלה יודיעו כי יסכימו לאמץ באופן מלא ובלתי מסויג את התכנית הכלכלית אותה הציגה 'כולנו' לחילוץ המשק מהקטסטרופה החברתית כלכלית שיצרה ממשלת ביבי-לבני-לפיד-בנט".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker