דירה בחיפה, סיאט איביזה וחוב לבנק: משה כחלון חושף את הונו

ההון המדווח של יו"ר מפלגת כולנו מצטבר ל-4.4 מיליון שקל ■ אך הנתון לא כולל את מלוא ערך הדירה, שנמצאת בבנייה, אשר צפוי לעלות

צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
צבי זרחיה

משה כחלון, יו"ר מפלגת כולנו, דיווח אתמול על נכסים בשווי של כ–4.5 מיליון שקל. עם זאת, נתונים אלה אינם כוללים את מלוא ערך הדירה שהוא בונה בחיפה, שצפוי להיות גבוה הרבה יותר מהעלות שאותה השקיע עד כה בבנייה. לפי הערכות בענף הנדל"ן, דירות דומות באזור נמכרות במחיר של כ–3.5 מיליון שקל ויותר.

הפירוט שנמסר על ידי כחלון כולל דירה ברחוב הירקון 45 בחיפה שנמצאת בבנייה, שבה השקיע עד כה כ–2.5 מיליון שקל. את הדירה הוא בונה עם שלושה שותפים, בבניין של ארבע קומות בשטח כולל של 633 מ"ר בשכונת כרמליה בחיפה, מתוכו שטח הדירה של כחלון יהיה 135 מ"ר.

יו"ר כולנו משה כחלוןצילום: אוליבייה פיטוסי

כחלון דיווח עוד על קרן השתלמות בשווי של כ–430 אלף שקל, קרנות פנסיה בשווי של כ–960 אלף שקל, חשבון עו"ש במשיכת יתר של כ–15 אלף שקל והתחייבויות בכרטיסי אשראי של כ–33 אלף שקל. כחלון הצהיר כי ברשותו קרנות נאמנות בשווי של כ–522 אלף שקל ומכונית מסוג סיאט איביזה שנרכש ב–2011 בשווי של כ–63 אלף שקל. בחמש השנים האחרונות מתגורר כחלון עם משפחתו בשכירות בחיפה ומשלם 4,000 שקל בחודש.

במפלגת כולנו אמרו כי ידרשו לחייב נבחרי ציבור בהגשת דו”ח שנתי פתוח לציבור, ולחשוף את יומני הפגישות של חברי כנסת. "נפעל לשקיפות מלאה של החלטות שלטוניות והעברות תקציביות, במקביל לאכיפה מוגברת כנגד שחיתות שלטונית", אמרו במפלגה. "נפעל למען שקיפותו של תקציב המדינה ולהנגשתו לכלל הציבור".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker