צפו

כחלון בחוג בית: "זו התשובה שלי לשאלת יצחק תשובה"

משה כחלון בחוג בית: "אני השר היחיד שלא הפך ליועץ, לוביסט ולא מקבל ריטיינר. הציעו לי להיות יו"ר חברה ב-3-2.5 מיליון שקל בשנה ולא הסכמתי לעבוד אצל אף אחד"

צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים33
צבי זרחיה

"אני עזבתי את הממשלה ב-2013. הציעו לי להיות יו"ר חברה ב-3-2.5 מיליון שקל בשנה, הציעו לי  דירקטור בכל הבנקים שאתה רק חושב. לא הסכמתי לעבוד אצל אף אחד" - כך השיב יו"ר כולנו, , לשאלות בפרלמנט המתלבטים של חדשות סוף השבוע בערוץ 2.

תחת הסטטוס "התשובה לשאלת יצחק תשובה" העלה כחלון סרטון שצולם בחוג בית. לדבריו, "אני השר היחיד שלא יועץ, לא לוביסט ולא מרים טלפון ולא מקבל עמלות מאף אחד. הלכתי ל(מכללה) לנתניה וחזרתי. יכולתי להיות ריטיינר, יועץ לזה, יועץ של זה ולהגיש חשבונית. אגורה לא לקחתי מאף אחד. אני היחיד שלא דירקטור. את זה לא יכולים למצוא. אומרים הוא קשור לזה והוא קשור לזה. תוכיח שיש לי אגורה ממישהו. אין דבר כזה".

עוד אמר, כי "אני לא מקבל שקל או אגורה אחת מטייקון ומאף בעל הון. או שאתה משרת את הטייקונים או הציבור. אם הייתי מרוויח 200 אלף שקל בחודש לא יכולתי להגיש את מה שאני עושה. אחרים שנמצאים שם הרוויחו, לכן לא יכולים לגעת בהם. אני יכול. אני לא חייב לאף אחד כלום. לא שתיתי אספרסו עם אף אחד. לכן אני יכול להיאבק בהם ולשרת את הציבור ולא את הכוח. בגלל זה כל הלחצים לא השפיעו עלי...אעשה את זה (מלחמה בקשרי הון שלטון) כי עשיתי את זה בעבר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker