בלשכת ראש הממשלה איבדו את הראש: ארי הרו פרש ועבר למטה הבחירות

הרו פרש מתפקידו ועבר לעבוד עם נתניהו במטה הבחירות ויקבל שכר מהמטה

צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

לשכת ראש הממשלה נותרה ללא ראש לשכה לאחר שראש הלשכה ארי הרו פרש מתפקידו ועבר לעבוד עם נתניהו במטה הבחירות ויקבל שכר מהמטה. הרו מצטרף לאנשים נוספים המקורבים לנתניהו ומאיישים את התפקידים הבכירים במטה הבחירות. הרו צפוי לחזור ללשכת רה"מ ולתפקידו כראש הסגל מייד לאחר הבחירות.

כפי שנחשף ב-TheMarker, נתניהו מינה את שלמה פילבר, לשעבר ראש מועצת יש"ע, כמנהל מטה הבחירות. בעבר שימש פילבר כראש מטה של נתניהו בתקופת כהונתו של נתניהו כיו"ר האופוזיציה. לפי הערכות, עלות העסקתו תגיע לכ-300 אלף שקל עבור עבודה של כחודשיים. לפי ההערכות, עלות כמה מהיועצים במטה הבחירות של רה"מ בנימין נתניהו צפוי להגיע לכמיליון שקל עבור כמה חודשי עבודה לכל אחד מהם.

נתניהו שכר את יועץ התקשורת ניר חפץ כדי שיעמוד בראש מטה ההסברה. לפי הערכות במפלגה, עלות העסקתו תגיע לליכוד אף היא לכמה מאות אלפי שקלים עבור כמה חודשי עבודה בלבד. כמו כן, הוא שימש כיועצו של נתניהו בפריימריס על ראשות הליכוד. במפלגה אומרים כי נתניהו יצטרך לשלם לחפץ בגין שירותיו בפריימריס על ראשות הליכוד, מכספו או ממיליון השקלים שגייס ככספי תרומות בפריימריס. חפץ שימש ב-2010 כראש מטה ההסברה של נתניהו כרה"מ ופרש. הוא משמש בשנה האחרונה כדובר של משפחת נתניהו וייצג את שרה נתניהו.

ארי הרוצילום: מרק ישראל סלם

כמו כן, הצטרפו למטה הבחירות של הליכוד השדר דידי הררי והעיתונאי לשעבר בועז סטמפלר, שישמש כאחראי על הקשר עם התקשורת הכלכלית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום