לא מעמד הביניים: ההון של הרצוג - 11 מיליון שקל, לבני - 10 מיליון שקל

להרצוג בית וחסכונות ובנוסף דירת חדר וחלק במגרש ב"גוש הגדול" ■ ללבני בית, קופות גמל וקרנות השתלמות ובנוסף חלקים ב-2 דירות ובמגרש

צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ליו"ר מפלגת העבודה, ח"כ יצחק הרצוג, פקדונות בבנקים וקופות גמל בשווי של כ-3.2 מיליון שקל - כך עולה מפרטים על הצהרת ההון שמסר. סכום זה כולל קופות גמל ב-585 אלף שקל, פקדונות בבנקים, מט"ח ותיק מניות בשווי של 2.6 מיליון שקל. הרצוג מתגורר בקוטג' בשכונת צהלה בתל אביב. הבית בן 172 מ"ר ובו ארבעה חדרי שינה, על מגרש של 580 מ"ר, מוערך ב-8-7 מיליון שקל. זהו בית הוריו, שהעבירו אותו לו ולרעייתו מיכל ב-1990.

כמו כן, יש לו דירת חדר בחיפה שיש עליה עדיין משכנתא עליה הוא משלם מדי חודש 1,500 שקל. הדירה נרכשה בשנות ה-90'. יחד עם אורה הרצוג, יש להרצוג זכויות ב"גוש הגדול" בתל אביב בקרקע שנרכשה על ידי סבו לפני קום המדינה. הוא סירב לפרט את גודל המגרש. מלשכת הרצוג נמסר כי "להרצוג אין קשר במישרין או בעקיפין עם משרד עורכי הדין הרצוג פוקס נאמן", הקרוי על שם אביו, חיים הרצוג, מאז שעזב את המשרד והחל להיות עובד ציבור. כמו כן, יש לו מכונית סוזוקי מסוג SX4 משנת 2011 ששוויה מוערך ב-70 אלף שקל. בחשבן העו"ש יש לו יתרה שלילית של 5,037 שקל. יצויין כי הדיווח הזה לא כולל קרנות פנסיה וביטוח מנהלים.

ציפי לבני ויצחק הרצוג. צילום: מוטי מילרוד

ליו"ר התנועה, ח"כ ציפי לבני, קופות גמל וקרנות השתלמות בשווי של 2.5 מיליון שקל ותיק ני"ע בשווי של 2.5 מיליון שקל. ללבני ירושות: שליש דירה בתל אביב, שליש ברעננה ושישית מגרש בפתח תקווה. היא סירבה למסור את גודל המגרש.

לבני מתגוררת בבית בן חמישה חדרים בשכונת רמת החייל בתל אביב עם חצר וחניה, המוערך ב-5-4.5 מיליון שקל. במקור היה זה בית סוכנות, שנרכש ב-1984 עם משכנתא של 80 אלף דולר, ושופץ ב-1991. יש לה רכב מסוג "סובארו" מסוג B-9 בשווי של 140 אלף שקל. בחשבון העו"ש יתרת זכות של 34 אלף שקל.

הבית של ציפי לבני בשכונת רמת החייל בתל אביבצילום: עופר וקנין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker