מפת הוועדות

הרפורמה בחופשות בתי הספר הגיעה למבוי סתום

מחאת ההורים שהתפרצה בשנה שעברה גרמה לשר החינוך, שי פירון, להקים ועדה נוספת בנושא שהתכנסה בחורף האחרון ■ הוועדה סיימה את עבודה בחודש שעבר ולא קבעה דיונים נוספים - לאחר שהגיעה למבוי סתום

ליאור דטל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ליאור דטל

תלמידי בתי הספר והגנים ייצאו באפריל הקרוב לחופשת פסח בת 17 ימים. מבחינת ההורים, חופשות התלמידים הן במידה רבה נטל, מכיוון שאינן תואמות את חופשותיהם מהעבודה, ומבחינה חינוכית הן פוגעות בהמשכיות הלימודים.

מחאת ההורים שהתפרצה בשנה שעברה גרמה לשר החינוך, שי פירון, להקים ועדה נוספת בנושא שהתכנסה בחורף האחרון. הוועדה פעלה על בסיס הנחת עבודה שלא ניתן באמת לקצר את מספר ימי החופשות בבתי הספר או את החופש הגדול, ושגם לא קיים תקציב לכך. לכן היא דנה בשינויים במועדי החופשות.

הוועדה סיימה את עבודה בחודש שעבר ולא קבעה דיונים נוספים - לאחר שהגיעה למבוי סתום. כעת, מסתמן שהיא תמליץ לפירון על חזרה למצב הקודם, לפני קיצור החופש הגדול ב–2012. כלומר, היא תאריך את החופש הגדול עד 1 בספטמבר ותבטל את ימי החופשה שנוספו לחגים. עם זאת, ייתכן שפירון יחליט לבחון את ההצעה שהגישו נציגי ההורים - לבטל את הלימודים בימי חמישי בתמורה לקיצור החופש הגדול.

ביה"ס ידע בקרית ביאליקצילום: אבישג שאר-ישוב
הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker