בנט בתגובה לתמונה של לפיד נואם על שרפרף: "אל תרדו נמוך - אביא לכם דרגש"

"זה לא בגלל שאני חבר שלו, אלא באופן כללי אני חייב לציין שהמתקפות הלא ענייניות עליו בתקופה האחרונה פוגעות - לא ביאיר לפיד - אלא ביכולת של מדינת ישראל לעשות שינוי בתפיסה בתחומים רבים" כתב שר הכלכלה בעמוד הפייסבוק שלו

TheMarker Online
TheMarker Online

"אני לא יותר גבוה ולצערי גם פחות רזה משר האוצר (וגם עם הרבה פחות שיער). גם אני נאמתי על אותו פודיום בארוע והאמת היא שבקושי הגעתי למיקרופון". כך כתב הערב שר הכלכלה נפתלי בנט בסטטוס בעמוד הפייסבוק שלו והמתייחס לפרסום תמונתו של שר האוצר יאיר לפיד נואם כשהוא עומד על שרפרף מפלסטיק הצמוד לפודיום.

היום נודע כי בנט, שהיה מנכ"ל סולוטו לתקופה של מספר חודשים וסייע לה לגייס הון מקרנות, ירוויח מיליוני דולרים בעקבות מכירת החברה ב-130 מיליון דולר לחברת Asurion האמריקאית. בתגובה מסר בנט כי הוא "שמח על כל הצלחה של חברה ישראלית".

כתבות נוספות באתר TheMarker:

אחרי שחצי מיליארד שקל של הציבור נמחקו - גבי אשכנזי התפטר משמן

צעירים בתחילת הדרך // 9 מכוניות אמינות וחסכוניות בפחות מ-70 אלף שקל

צילום: מוטי מילרוד

בפייסבוק כתב בנט: "בשעות האחרונות הפיצו ברשת 'חשיפה': תמונה של שר האוצר נואם בפודיום שהוא עומד על דרגש. ואוו. התמונה צולמה במהלך ועידת רה"מ בנושא שיויון לבני מיעוטים. מה הוא דיבר שם? מה החזון שלו? כיצד הוא מיישם אותו? כמה תקציבים הועברו לצורך כך? כל זה לא מעניין. מה שחשוב זה שהוא עומד על דרגש.

"אז קודם כל גילוי נאות", כותב בנט, "אני לא יותר גבוה ולצערי גם פחות רזה משר האוצר (וגם עם הרבה פחות שיער). גם אני נאמתי על אותו פודיום בארוע והאמת היא שבקושי הגעתי למיקרופון. בתחילת השבוע שר האוצר ואני הבאנו לסיום המשבר עם המכללות הטכנולוגיות. האוצר גילה אחריות, מנהיגות וחזון לגבי החינוך הטכנולוגי של מדינת ישראל. המשרדים שלנו מכוילים להורדת יוקר המחיה כדי שיהיה יותר טוב לחיות פה במדינה".

"שר האוצר עשה מהפכה בתפיסת הממשלה בתחום תקציב הביטחון, אנחנו מנהלים דיון אמיתי ונוקב בממשלה על תקציב הביטחון. טאבו שאיש לא העז לערער עליו שנים.

"זה לא בגלל שאני חבר שלו, אלא באופן כללי אני חייב לציין שהמתקפות הלא ענייניות עליו בתקופה האחרונה פוגעות - לא ביאיר לפיד - אלא ביכולת של מדינת ישראל לעשות שינוי בתפיסה בתחומים רבים, כפי שפירטתי. ושלא תטעו - יש בינינו גם ויכוחים אידיאולוגיים, עניינים ומקצועיים. והם לגיטימיים והכרחיים.

"בקיצור חברים אל תרדו נמוך, אם צריך אביא לכם דרגש".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker