חתונת הכסף: מי הגיע לחתונה של גדעון סער וגאולה אבן?

החתונה נערכה בביתו של טל זילברשטיין

טלי חרותי-סובר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
טלי חרותי-סובר

לא מעט אורחים מוכרים הגיעו לחתונתם המצומצמת של שר הפנים, גדעון סער, ומגישת החדשות בערוץ 1, גאולה אבן. החתונה, שנערכה ביום חמישי האחרון בחצר ביתו של איש העסקים, טל זילברשטיין, בלב תל אביב, כללה על פי פרסומים קודמים כ–60 מוזמנים בלבד.

את הטקס הנחה מפקד גל"צ ירון דקל, ואת החופה ערך רב הכותל, שמואל רבינוביץ'. בין האורחים היו גם מזכיר הממשלה צבי האוזר, ראש הסגל של לשכת ראש הממשלה גיל שפר ‏(שהעביר את ברכת ראש הממשלה‏), העיתונאי יגאל רביד וכתב ידיעות אחרונות שמעון שיפר - שאף בירך את הזוג. 

לכתבות נוספות באתר TheMarker:

קורות חיים? פאסה. לוחות דרושים? הצחקתם אותנו

מה מכונית במיליון שקל יודעת לעשות?

הבהרה - 19/05 - שעה 16:00

 בהמשך לידיעה שפירסמנו על חתונתם של שר הפנים גדעון סער ומגישת החדשות גאולה אבן, נעשתה בדיקה נוספת וממנה עולה כי המארח שבביתו נערכה החתונה, טל זילברשטיין, אינו משמש כיום בתפקיד כלשהו בחברת הייעוץ והלובינג GCS הפועלת בישראל ואינו נמנה על בעליה הנוכחיים של  החברה.  

מדובר במשרד שהוקם על ידי זילברשטיין והועבר לבעלותם של חברו אלי דוידוביץ ושותפו יפתח קרמר לפני כשש שנים. המשרד מייצג בין השאר את החברה לישראל, בזן, מפעלי ים המלח, מכתשים אגן, חברות הסלולר הגדולות ועוד. זילברשטיין הוא הבעלים של חברה בשםGCS  אינטרנשיונל שפועלת בחו"ל ולדבריו  אין קשר בין שתי החברות.

זילברשטיין ביקש להוסיף כי:  "חברי הטוב גדעון סער ואשתו גאולה אבן אכן נישאו בביתי בת"א בטקס קטן וצנוע מאד שלא כלל למיטב שיפוטי כל סממן לא של הון ולא של שלטון. לא ראיתי בין חמישים האורחים - שהיו מרביתם משפחה ומספר חברים מצומצם - לא אף איש עסקים ולא אף פוליטיקאי למעט החתן. בשנת 2007 הודעתי לכל לקוחותיי בישראל כי אני מפסיק לייצג אותם ולעבוד בישראל והעברתי את כל פעילותי המקצועית לחו"ל. מאז ועד היום אין לי כל קשר לפעילות החברה ו/או למי מלקוחותיה המוזכרים בכתבה.

איני משמש היו"ר, אין לי מניות בה, איני מקבל ולא קיבלתי ממנה לא שכר, לא דיווידנד, לא דמי ייעוץ במישרין או בעקיפין.  מטבע הדברים ומכיוון שאין לי כל עניין בחברה ולא ידע קלוש לגבי פעילותה, לקוחותיה והאינטרסים שלה, מעולם לא דיברתי עם גדעון סער על מי מלקוחות החברה או על איזה מהפרויקטים בהם היא מטפלת. מצער שפרסום הדברים פגע ללא כל סיבה בזוג סער".תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום