תנובה הציעה משרה למירב דוד - היועצת הכלכלית של ברוורמן העוסקת בחוק המזון

תת ועדה של ועדת הכלכלה אמורה לדון בהיערכות הגופים ליישום החוק ואפשרות דחיית היישום בחצי שנה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

תנובה הציעה ליועצת הכלכלית של אבישי ברוורמן, מירב דוד, את תפקיד הממונה על רגולציה וקשרי מימשל. דוד עסקה בשנה האחרונה באינטנסיביות בניסוח חוק המזון עבור ברוורמן, העומד בראש ועדת הכלכלה של הכנסת, שאישרה את החוק. תנובה היא אחת מחברות המזון הגדולות במשק, שתינזק מישום החוק.

החוק אמנם אושר לפני כשבעה חודשים ואמור להיכנס לתוקף בינואר 2015, אולם חלק מהיצרנים מעוניינים לדחות את ישומו, בנימוק שהמערכות לא ערוכות ליישומו, כולל המערכת הממשלתית. בעוד כמה שבועות מתוכנן דיון בתת ועדה של ועדת הכלכלה, לבחינת היערכות הגופים לישומו והאפשרות לדחותה את היישום בחצי שנה.

"למרות השאלות והתשובות שמפרסם הממונה על ההגבלים בנוגע לחוק המזון, ישנן הרבה שאלות לא פתורות", אמר מקורב ליצרני המזון. "הדיון נועד לבחון אם יש ליישם את החוק במועד, כדי למנוע ביזיון", הוסיף.

דוד אישרה כי קיבלה הצעה מתנובה והוסיפה כי היא בוחנת חלופות נוספות. לדבריה, במארס 2015 היא אמורה לעזוב את תפקידה בוועדת הכלכלה עם החלפתו של ברוורמן. מתנובה סרבו להגיב לידיעה.

חלב תנובה

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

לס נייט הכחדה אנושית מרצון

"נחיה חיים ארוכים ואז ניכחד": האיש שרוצה שלא יהיו יותר אנשים בעולם

FILE PHOTO: Twitter logo and a photo of Elon Musk are displayed through magnifier in this illustration taken October 27, 2022. REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo

כיכר העיר המטורפת של אילון מאסק עוד עלולה להרוג אותנו