אומ"ץ למנכ"ל תע"א: להפסיק עבודתו של ח"כ כץ הנמצא בחל"ת מ-1999

כץ נחשב גורם דומיננטי בתע"א, המשפיע על מינויי בכירים וניהול החברה ■ באחרונה פנתה רשות החברות הממשלתיות לכל החברות הממשלתיות בדרישה לקצוב את החל"ת של עובדיהן

אורה קורן
אורה קורן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אורה קורן
אורה קורן

יו"ר תנועת אומ"ץ, אריה אבנרי פנה במכתב למנכ"ל התעשיה האווירית (תע"א) יוסי וייס וביקש ממנו להפסיק את עבודתו של חבר הכנסת חיים כץ, המכהן במקביל כיו"ר ועד העובדים של תע"א ונמצא בחופשה ללא תשלום (חל"ת) מהחברה כ-15 שנים.

כץ נחשב גורם דומיננטי בתע"א, המשפיע על מינויי בכירים וניהול החברה. באחרונה פנתה רשות החברות הממשלתיות לכל החברות הממשלתיות בדרישה לקצוב את החל"ת של עובדיהן. אבנרי כתב, כי במסגרת ההנחיה שקבעה רשות החברות הממשלתיות נאמר כי תוך שלושים יום, החברות הממשלתיות חייבות לגבש נוהל להסדרת מדיניות של חל"ת. בהקשר לכך קבעה הרשות כי על החברות לקבוע את הנסיבות בהן תאושר חל"ת ואת משך הזמן המירבי שלה. כמו כן ציינה, כי ככלל, עמדת רשות החברות הממשלתיות היא כי אין לאשר חופשה ללא תשלום לתקופה ארוכה משנה.

חיים כץצילום: אוליבייה פיטוסי

"בהתאם לכך מתברר כי יו"ר עובדי התעשייה האווירית ח"כ חיים כץ המצוי בחל"ת מ-1999 במהלך 15 שנה אינו יכול להמשיך עוד בתפקידו בחברה במקביל לחברותו בכנסת", כתב אבנרי. "אנו מבקשים שינקטו כל הצעדים להפסקת עבודתו של חבר הכנסת כץ", הוסיף.

חיים כץ סירב להגיב. בתע"א סרבו להגיב לידיעה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שדות חקלאיים הוד השרון

"חשבתי שעשיתי את עסקת חיי. היום אני מבין שניצלו את התמימות ואת חוסר הידע שלי"

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב