אלביט הציגה בלונדון חליפה חדשה לג'יימס בונד - רפאל הציגה עמדת ירי נשלטת מרחוק

32 חברות ישראליות הציגו השבוע את מוצריהן בתערוכת DSEI בלונדון ■ אלביט מערכות הציגה ארבעה מכשירים לבישים, המזכירים סצינות מסרטי ג'יימס בונד

חגי עמית
חגי עמית
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
משקפי השליטה והבקרה של אלביט שהוצגו בתערוכה בלונדון
משקפי השליטה והבקרה של אלביט שהוצגו בתערוכה בלונדוןצילום: אלביט מערכות

32 חברות ישראליות הציגו השבוע את מוצריהן בתערוכת DSEI בלונדון, שהחלה שלשום ותסתיים מחר, ובהן אלביט, התעשייה האווירית, רפאל, אופיר אופטרוניקה, אי.סי.איי, קונטרופ, ופלסאון.

אלביט מערכות הציגה ארבעה מכשירים לבישים, שהתיאור שלהם עשוי לזרוק את הצופים הבריטים שהגיעו לתערוכה, לסצינה מסדרת סרטי ג'יימס בונד, שבה הסוכן החשאי נפגש עם מפעילו ומקבל ממנו ציוד עדכני.

ארבעת המכשירים מרחיבים את חליפת הלוחם הדיגיטלי של החברה ה-DOMINATOR. מדובר על משקפי שליטה ובקרה המכונים SmartEye - משקפיים בליסטיות שמספקות למפקד הכוח תצוגת מציאות רבודה בעלת אוריינטציה מרחבית המתממשקת עם כוונות הנשק; שעון שליטה ובקרה המכונה Smart WristView, המספק ללוחם מידע מבצעי; תוסף לכוונות נשק קל בשם SmartSight, המקרין ללוחם דרך כוונת הנשק סימנים במציאות רבודה, ונתונים של מד-טווח לייזר ומצפן ותוסף שליטה ובקרה לאמצעי ראיית לילה בשם SmartNVG, המציג סימנים במציאות רבודה של מידע מבצעי ונתוני ניווט על אמצעי ראיית הלילה.

הכוונת החדשה של אלביט מערכות
הכוונת החדשה של אלביט מערכותצילום: אלביט מערכות

רפאל הציגה עמדת נשק קבועה, שבה משולבת לראשונה מערכת ההגנה מעיל רוח - ששימשה עד היום להגנה של נגמ"שים וטנקים. עמדה זו, בה משולבות שתי מערכות לירי טילי ספייק, ניתנת לשליטה מרחוק.

תעשייה אווירית חשפה את מערכת ה-POPSTAR - מערכת אופטית לאיתור איומים כגון בלוני תבערה ורחפנים. באמצעות צילום וידאו צבעוני המכסה שטח רחב. המערכת מעבדת את נתוני הסריקה באמצעות אלגוריתם ומבצעת גילוי אוטומטי של האיומים במרחב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker