למרות החקירה: דוד שרן יחזור לתפקידו בקצא"א

שרן הורחק מתפקידו ל-21 יום בעקבות החקירה נגדו בנוגע לחשדות לקבלת שוחד, מרמה והפרת אמונים וקשירת קשר לביצוע פשע ■ התקופה הזו תמה ונכון להיום לא הוגשה מצד המשטרה או כל גורם אחר בקשה להרחקה נוספת

חגי עמית
חגי עמית
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
דוד שרן
דוד שרןצילום: אילן אסייג

דוד שרן, מי שנחשד בקבלת שוחד, מרמה והפרת אמונים וקשירת קשר לביצוע פשע - יחזור מחר לתפקידו כמזכיר קצא"א. שרן הורחק מתפקידו ל-21 יום בעקבות החקירה, התקופה הזו תמה ונכון להיום לא הוגשה מצד המשטרה או כל גורם אחר בקשה להרחקה נוספת.  

גורמים הקשורים לחברה ציינו אתמול כי בהתאם להחלטת המשטרה, מחובתם להחזירו לתפקיד, וכי כל עוד המשטרה או גורם אחר במערכת אכיפת החוק לא מוצא לנכון להאריך את ההשעיה של שרן, אין זה מתפקידם לעשות זאת. עוד ביקשו להדגיש כי החשדות אינם מתייחסים לתקופת פעילותו בחברה, אלא לתפקידו במשרד ראש הממשלה.

שרן, שנכנס לתפקיד מזכיר קצא"א ב-2013, יצא ממנו לחופשה ללא תשלום באותה שנה, עת מונה לתפקיד ראש לשכת נתניהו. הוא חזר אליו לאחר שעזב את הלשכה ב-2016.

תפקיד מזכיר קצא"א אינו תפקיד ניהולי. בפועל, מדובר על מזכיר הדירקטוריון – תפקיד במסגרתו הוא אחראי על סדר היום של הדירקטוריונים השונים הפועלים בקבוצה, פרסום הפרוטוקולים שלהם, כינוס הועדות השונות של החברה ווידוא כי הדירקטוריון מבצע מעקב אחרי ההחלטות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker