הוסר איום הפיטורים באופיס דיפו

משרד הכלכלה הסכים לקבוע פגישה בין הפקידים שלו ושל הביטוח הלאומי יחד עם נציגי החברה ■ לאופיס דיפו הובטח מענק בסך 3.5 מליון ש' והוא טרם הועבר

אורה קורן

"הוסרה הסכנה בפיטורי עובדי אופיס דיפו, לאחר שמשרד הכלכלה הסכים לקבוע פגישה בין הפקידים שלו ושל הביטוח הלאומי ועם נציגי החברה". כך אמר היום (ו') רונן לוי, מבעלי אופיס דיפו. הפגישה נקבעה ליו שלישי הקרוב.

לוי אמר, כי על רקע רכישת אופיס דיפו בסוף 2013 הבטיח לו שר האוצר לשעבר, יאיר לפיד, שיפעל לתת לו מענק להכשרת עובדים. המענק בסך 3.5 מליון שקל הובטח לו עד סוף מארס 2014. אף שהביא את כל המסמכים למשרד הכלכלה ולביטוח הלאומי, שאישרו את העברת הכספים, המענק לא הגיע.

"נדרשה פגישה אחת קטנה אחרונה בין הפקידים במשרד הבכלכלה ובביטוח הלאומי, אבל היא לא מתרחשת, ואנחנו לא יודעים מדוע", אמר לוי. "התרענו לפני שלושה חודשים, שהגיע מועד הפירעון של הלוואה שלקחנו מהבנקים עד שיתקבל המענק, אבל זה לא עזר. למה אני צריך להתחנן לבנק, שיתן לי ארכה של שבוע? אני לא מבקש משהו חדש, רק שיעבירו מה שהובטח ואושר בשני המשרדים", הוסיף.

היום הוציא לוי מכתב לעובדים בו כתב, כי הכשרות העובדים בוצעו, אולם הכסף לא הועבר, וכי נעשו מאמצים רבים לקבלת הסיוע, ללא הועיל.

צילום: ניר קידר

"חשוב לציין, שפעילות הרשת ממשיכה כרגיל, החברה יציבה וממשיכה לצעוד קדימה. הנהלת החברה ממשיכה להאמין בעובדים אשר יובילו את החברה לעמוד באתגרים. רשמנו הישגים רבים ואנחנו ממשיכים לפעול לפתיחת סניפים חדשים והגדלת הרווחים". לוי הוסיף, כי החברה יציבה ורווחית.

ממשרד הכלכלה נמסר בתגובה, כי "מדובר בסיכום בין משרדי האוצר והביטוח הלאומי לחברת אופיס דיפו. משרד הכלכלה ישמח לסייע בכלים שברשותו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום