פלסן סאסא זכתה במכרזים בהיקף של 17 מיליון דולר בברזיל

החברה הביטחונית פלסן זכתה בשני חוזים בברזיל בהיקף כולל של 17 מיליון דולר ■ חוזה אחד כולל אספקת כלי רכב ממוגנים עבור היחידה המיוחדת של משטרת סאו פאולו והחוזה הנוסף כולל אספקת מערכת אינטגרטיבית ללוחמה בארגוני פשע בברזיל

אורה קורן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורה קורן

החברה הביטחונית פלסן סאסא זכתה בשני חוזים בברזיל בהיקף כולל של 17 מיליון דולר. חוזה אחד כולל אספקת שישה כלי רכב ממוגנים עבור היחידה המיוחדת של משטרת מחוז סאו פאולו, ברזיל. חוזה נוסף כולל אספקת מערכת אינטגרטיבית ללוחמה בארגוני פשע בברזיל, בכלל זה ארבעה כלי רכב ממוגנים עם מערכות תצפית, גילוי ויירוט עבור כוחות משימה של המשטרה הפדרלית בברזיל. הפרויקט יבוצע במסגרת קונסורציום של פלסן עם חברת ATECH מקבוצת אמבראר (EMBRAER).

במסגרת החוזה הראשון שהיקפו כ-9.5 מיליון דולר, פלסן תתכנן, תפתח ותעצב 6 רכבי 4X4 להובלת 24 לוחמים בכל תנאי שטח, כולל מערכות הגנה בפני אש ואב"כ, מערכות תצפית ניווט ונהיגה. כלי הרכב יסופקו במהלך 2014.

החוזה עם משטרת סאו פאולו, בהיקף של 7.5 מיליון דולר, יבוצע עם חברת אטק ויכלול מערכות פיקוד ובקרה, תגובה והתערבות מהירה. צוות המשימה של המשטרה יצויד במערכות מודיעין, מעקב ותצפית שאמורות להעניק לו יכולת מענה לפעילות ארגוני פשע. כלי הרכב המשוריינים הינם במסווה של כלי רכב מסחריים רגילים.

דני זיו, מנכ"ל פלסן, אמר כי "זו דוגמה ליכולותיה של פלסן להתאים את הפלטפורמות שלנו לאתגרי המחר. הניסיון, יכולות ההנדסה, העיצוב ויכולות הניסוי של פלסן, מאפשרים לה לספק פתרון מותאם משימה באיכות ומחירים עדיפים על הפלטפורמות המקבילות, גם במסגרת לוח זמנים קצר. היכולות של פלסן מותאמות לצרכי הלקוח לרכב שעומד בכל הדרישות ומגיע לרמת ביצועים גבוהה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker